(044) 537-20-98

Навчаємось, відпочиваючи!

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу ФГРіТБ продовжує відкривати нові рубрики інтерактивного журналу «Готельно-ресторанна справа: цікаво, практично, корисно».

Рубрика «Навчаємось, відпочиваючи!»

Студенти 2-го курсу (ГРС-15 і ГРС-25) Кафедри готельно-ресторанного бізнесу разом із куратором Лілією Гончар відвідали головну туристичну подію сезону «весна-літо» – XXIII міжнародну туристичну виставку UITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм».

UITT’2017 проходила за підтримки Всесвітньої туристичної організації United Nations World Tourism Organization (UNWTO) і Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Долучившись до зустрічей, семінарів і конференцій у межах заходу, молодь ознайомилась з ринком туристичних послуг та довідалась про сучасні тенденції розвитку туризму в Україні і світі.

Новинами у сфері міжнародного туризму поділились представники туристичних компаній світу, які завітали з Болгарії, Грузії, Домініканської Республіки, Єгипту, Індії, Індонезії, Іспанії, Італії, Каталонії, Кіпру, Куби, Литви, Мальти, Палестини, Польщі, США, Танзанії, Тунісу, Туреччини, Чорногорії, Греції, Ізраїлю, Марокко, Словаччини, Шрі-Ланки. Вперше серед країн-учасниць були представлені стенди Албанії, Білорусі, Литви.

Традиційно у виставці взяли участь провідні туроператори українського ринку: Coral Travel, TUI Україна, Анекс Тур, Наталі Турс, Пак Груп, Амадеус, Оазіс Тревел, Феєрія, Еліта Тур, Караван Люкс Тур, Вітіана, Айті-Тур, JoinUP.

Окремо був представлений внутрішній туризм, де українські туристичні компанії пропонували широкий спектр послуг на відпочинок всередині країни.

Студентів вразив широкий вибір пропозицій від регіональних і міських туристичних представництв Львівської, Закарпатської, Одеської, Чернівецької, Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Чернігівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Харківської та інших областей України.

Варто відзначити, що відвідуючи різноманітні туристичні виставки, КНУКіМівці «тримають руку на пульсі» подій та досягнень у сфері туризму і гостинності.

Тел.: +38 (044) 537-20-98

Моб.: +38 (096) 989-88-92