(044) 537-20-98

«Міс та Містер ФГРіТБ-2017»

Нещодавно відбулась одна з довгоочікуваних подій року на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ – «Міс та Містер ФГРіТБ-2017», яка проходила в одному з кращих клубів-ресторанів столиці «Маріо».

Учасники сумлінно і наполегливо готувались, аби довести, що на факультеті навчаються гарні, розумні, амбіційні та багатогранні особистості!

У конкурсі взяли участь 10 найталановитіших студентів факультету – 5 хлопців і 5 дівчат, яких об’єднало спільне бажання – стати кращими з кращих. Конкурсна програма складалася з візиток конкурсантів, інтелектуального і творчого конкурсів та дефіле у вечірніх костюмах і сукнях.

Долю конкурсантів визначало професійне журі, справжні експерти краси: декан Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу – Ігор Комарніцький, ректор Київського університету культури – Володимир Пилипів, завідувач Кафедри індустрії моди – Людмила Дихнич, доцент Кафедри шоу-бізнесу – Леся Малоока, фіналістка конкурсу «Супермодель по-українськи» – Вікторія Маремуха та заслужений артист України – Віталій Козловський.

Конкурсанти захоплювали красою, інтелектом, неординарністю, почуттям гумору та нестримною фантазією. Вони гідно боролися за першість, старанно доводячи, що кожен вартий здобути почесне звання Містер і Міс.

Слово для нагородження надали декану Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ Ігорю Комарніцькому: «Емоції переповнюють. Я надзвичайно вражений вашою завзятістю, нестримним запалом і талантом. Ви найкращі. Кожен з вас уже переможець. Не зупиняйтеся на досягнутому. Ви повинні ставити ще вищі цілі та досягти максимуму. Я пишаюсь вами».

За результатами, оголошеними поважним журі, учасники конкурсу здобули перемогу в таких номінаціях:

Хлопці:

• Містер«глядацьких симпатій» – Євгеній Батюта, Т-36;
  • IV віце-містер– Кирило Даниленко, Т-36;
  • III віце-містер– Тарас Цимбалюк, ГРС-26;
  • II віце-містер– Євгеній Батюта, Т-36;
  • I віце-містер– Сосо Двалі, ГРС-15.

Дівчата:

• Міс «глядацьких симпатій» – Валерія Ніколенко, Т-36;
  • IV віце-міс – Валерія Ніколенко, Т-36;
  • III віце-міс – Анна Шастун, ГРТС-75;
  • II віце-міс – Ірина Волковська, ГРС-15;
  • I віце-міс – Дар’я Федишина.

Почесний титул «Міс ФГРіТБ -2017» виборола студентка 3-го курсу, групи Т-54 – Наталя Янчук та здобула омріяну корону, символ ніжності й досконалості. А титул «Містер ФГРіТБ-2017» отримав студент 1-го курсу групи Т-36 – Дмитро Михайлов.

Вітаємо з перемогою та бажаємо успіху і подальших перемог!

Студенти факультету щиро дякують усій творчій команді ФРіШБ КНУКіМ та особисто Заслуженому діячу мистецтв України, спеціалісту із режисури естради, майстерності актора та сценарної майстерності – Володимиру Фішеру, а також натхненнику свята, асистенту Кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності Факультету культурології КНУКіМ – Івану Соколенку, за організацію такого неперевершеного свята!

Тел.: +38 (044) 537-20-98

Моб.: +38 (096) 989-88-92