(044) 537-20-98

Наукові успіхи студентів ФГРіТБ

Студенти Кафедри готельно-ресторанного бізнесу ФГРіТБ КНУКіМ здобули перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Готельно-ресторанна справа», яка відбулась 19-21 квітня в Одеській національній академії харчових технологій.

Михайло Поплавський привітав переможців

Уже чотири роки поспіль олімпіада проводиться в ОНАХТ, однак КНУКіМівці мали змогу випробувати свої сили в конкурсі вперше.

Кафедру готельно-ресторанного бізнесу КНУКіМ гідно представили студенти ІІІ курсу Ярослав Гусаченко, Наталія Кібальник, Оксана Околович та магістрантка Анастасія Федоренко.

Студентка Кафедри готельно-ресторанного бізнесу Оксана Околович одержала перемогу серед учасників-бакалаврів та нагороджена дипломом І ступеня.

Анастасія Федоренко – здобувач освітнього ступеня «Магістр» – отримала відзнаку у номінації «Впровадження інноваційних технологій у готельному сервісі» та нагороджена почесною грамотою.

За високий рівень проявлених знань всі учасники отримали сертифікати про участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Готельно-ресторанна справа».

Олімпіада складалась із двох етапів. У першому турі учасники пройшли тестування, успішне складання якого вимагало ґрунтовної підготовки з усіх фахових дисциплін. У другому – молодь вирішувала ситуаційне завдання, проявивши креативність та вміння застосовувати набуті теоретичні знання у практичній діяльності. Учасникам необхідно було розробити комплексний план проведення конференції Асоціації лікарів-косметологів та дієтологів України на базі «Еко-готелю» з урахуванням присутності запрошених іноземних спеціалістів. Вирішення завдання передбачало обґрунтування загальної концепції заходу, вибір приміщень, визначення необхідного рівня забезпечення матеріально-технічної бази, організацію харчування та обслуговування гостей, орієнтуючись при цьому на критерії підтвердження екологічності готелю згідно з міжнародними стандартами та вимогами.

КНУКіМівці мали змогу не лише взяти участь в олімпіаді, але й ознайомитись з історією та культурними пам’ятками Одеси, налагодити дружні відносини зі студентством напряму «Готельно-ресторанна справа» провідних ВНЗ України та отримати безліч позитивних емоцій.

Тел.: +38 (044) 537-20-98

Моб.: +38 (096) 989-88-92