(044) 537-20-98

Наукові успіхи студентів Кафедри готельно-ресторанного бізнесу

Молодь Кафедри готельно-ресторанного бізнесу ФГРіТБ здобула перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Готельно-ресторанна справа», яка відбулась в Одеській національній академії харчових технологій.

Команда КНУКіМівців вдруге випробовує свої сили в конкурсі, до якого цьогоріч долучився 21 заклад вищої освіти, що готує фахівців готельно-ресторанної справи.

Кафедру готельно-ресторанного бізнесу ФГРіТБ КНУКіМ гідно представили: студент ІІІ-го курсу Андрій Беляк, студенти IV-го курсу Ярослав Гусаченко і Наталія Кібальник, та магістрантки Ірина Костюченко і Марія Кичан під керівництвом завідуючої кафедрою, професора Валентини Русавської.

Олімпіада складалась із двох етапів. У першому турі учасники пройшли тестування, успішне складання якого вимагало ґрунтовної підготовки з усіх фахових дисциплін. У другому – студенти виконували ситуаційне завдання, проявивши креативність та вміння застосовувати набуті теоретичні знання на практиці. Учасникам необхідно було розробити комплексний план проведення художньої виставки у приміщеннях вестибюльної групи бутик-готелю. Вирішення завдання передбачало обґрунтування загальної концепції та ідеї заходу, вибір приміщень, визначення необхідного рівня забезпечення матеріально-технічної бази, організацію харчування та обслуговування гостей, проектування роботи офіціантів, створення меню до бізнес-ланчу для організаторів виставки та бенкету-фуршету для гостей заходу, враховуючи, що 90% інгредієнтів – локальні, орієнтуючись при цьому на критерії, особливості інфраструктури та вимоги до бутик-готелю.

Друге місце виборола серед магістрів всієї країни та отримала диплом ІІ-го ступеня магістрантка групи МГРТС-37 Ірина Костюченко. Третьокурсник групи ГРС-15 Андрій Беляк переміг у номінації «Високий рівень знань менеджменту індустрії гостинності».

За високий рівень проявлених знань студенти IV-го курсу Наталія Кібальник і Ярослав Гусаченко та п’ятикурсниця Марія Кичан одержали сертифікати учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Готельно-ресторанна справа».

Варто зауважити, що КНУКіМівці мали змогу не лише взяти участь в олімпіаді, але й ознайомитись з історією та культурними пам’ятками Одеси, налагодити дружні відносини зі студентством напряму «Готельно-ресторанна справа» провідних ВНЗ України та отримати безліч позитивних емоцій.

Тел.: +38(044) 537-20-98