Навчайся, практикуй, отримуй досвід з найкращими!

В рамках впровадження дуальної освіти на Кафедрі готельно-ресторанного бізнесу ФГРіТБ відбувся виїзний практикум з дисципліни «Ресторанна справа». Студентів радо зустріли в «Київській реберні» мережі еко-ресторанів «Батьківська хата» і створили необхідні умови для проведення лабораторних занять.

Дуальна освіта дозволяє молоді отримувати професійні навички безпосередньо на підприємстві разом із кваліфікованими фахівцями. Майбутні готельєри та ресторатори плідно співпрацюють з викладачами-професіоналами, зокрема Сергієм Красовським, Ольгою Даниленко, Валерієм Осієвським, Тетяною Бровенко, Людмилою Гаврилюк, Вікторією Маремухою, Людмилою Зоценко, Оленою Плютою, Ігорем Кондратюком, Мариною Братіцел, Вікторією Пилипів під керівництвом завідуючої Кафедрою готельно-ресторанного бізнесу, професора Валентини Русавської та декана Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігоря Комарніцького.

Завдяки виїзному заняттю, студенти оволоділи навичками організації процесу обслуговування споживачів у закладах ресторанного господарства. Молодь відпрацювала на практиці процес зустрічі та розміщення гостей в залі ресторану; способи надання меню, проведення переговорів щодо вибору страв, приймання та оформлення замовлення. Також учасники практикуму засвоїли правила і прийоми досервірування столу, виконання замовлення та розрахунку з відвідувачами, навички прибирання й заміни використаного посуду, приборів та білизни.

Михайло Поплавський особисто проконтролював якість приготування рибної ухи та шашлику у присутності шеф-кухаря, асистента Кафедри готельно-ресторанного бізнесу Ігоря Кондратюка.

Варто зазначити, що поєднання теорії і практики на Кафедрі готельно-ресторанного бізнесу ФГРіТБ дозволяє викладачам ефективніше організовувати навчальний процес, а студентам – набувати професійного досвіду та розпочинати успішну кар’єру.

Навчайся, практикуй, отримуй досвід з найкращими!