Вручення дипломів «Бакалавра» в Університеті культури

В Університеті культури відбулось вручення дипломів за ступенем вищої освіти «Бакалавр»!

Червона доріжка, квіти, кульки, шампанське, вишукані сукні дівчат та елегантні костюми хлопців – справжня святкова атмосфера панувала протягом тижня в богемному виші.

Чотири роки молодь впевнено йшла до своєї мети. Плідне навчання за престижними спеціальностями, освоєння навичок з майбутнього фаху, здобуття колосального професійного і життєвого досвіду під керівництвом висококваліфікованого науково-педагогічного складу університету, професорів, майстрів курсу і творчих наставників, та проходження практики у кращих столичних і європейських установах й організаціях допомогло їм стати справжніми професіоналами своєї справи – дипломованими бакалаврами.

Але на цьому їхнє студентське життя не завершується, адже попереду ще вступ до магістратури, аби отримати вчений ступінь і досягти професійних вершин.

Омріяні дипломи бакалавра одержали студенти Факультету кіно і телебачення, Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультету дизайну і реклами, Факультету журналістики і міжнародних відносин, Факультету музичного мистецтва, Факультету хореографічного мистецтва, Факультету економіки, права та інформаційних технологій, Факультету режисури і шоу-бізнесу, Факультету соціокультурної діяльності.

Привітав випускників із завершенням навчання і вручив дипломи Михайло Поплавський.

«Радий вітати вас із цим святковим днем! Хочу засвідчити свою любов і повагу до вас.

Кожен ваш успіх – це успіх університету, ваших наставників та ваших батьків. Ви повинні максимально реалізувати себе в обраній професії. Атакуйте життя, не бійтесь ставити високі цілі. Йдіть крізь терни до зірок.

Дивіться в майбутнє з оптимізмом! Ви є лідерами, режисерами свого життя. Творіть нову історію нашої держави. Я вірю у кожного з вас! Успішні українці – успішна Україна!

Міцного здоров’я, професійних злетів, реалізації здорових творчих амбіцій. Щасти вам!» – сказав Михайло Поплавський.

На знак великої вдячності за підтримку, батьківську опіку та мудре слово студенти вручили море квітів Михайлу Поплавському.

До вітальних слів приєднались усі викладачі, декани, куратори і творчі наставники молоді Університету культури, побажавши випускникам наснаги, палкої вдачі, вірних друзів, життєвої енергії та професійних перемог.

На урочисте свято завітало чимало рідних і близьких випускників, щоб підтримати їх та привітати із цим важливим днем.

Емоції переповнювали випускників Університету культури. Вони щиро дякували професорсько-викладацькому складу і Михайлу Поплавському за найкращі студентські роки у виші та якісну європейську освіту. За цей час університет став справжньою Альма-матер для молоді, яку вони згадуватимуть з вдячністю, теплом та піднесенням. За чотири роки навчання кожен став особистістю, відкрив для себе багато нового, знайшов добрих друзів, наставників і вкотре переконався, що обрав вірний шлях для досягнення успіху – Київський національний університет культури і мистецтв!