Михайло Поплавський: «Гідно пройдіть свій студентський марафон!»

Святкування Дня знань в Університеті культури завжди відрізняється яскравістю вражень, нових переживань, надій і несподіваних зустрічей. Початок навчального року – це свято викладачів, студентів і батьків, яке неймовірним дивом об’єднує всіх. Цей день завжди насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Сьогодні День знань святкували студенти провідних факультетів готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, дизайну і реклами, зв’язків з громадськістю і журналістики.

Неповторні емоції, сміх, піднесений настрій переповнювали молодь та вирували весь день як на головній площі, так і в аудиторіях вишу.

Першокурсники знайомились із майбутніми наставниками, відвідували фахові лабораторії, робили незабутні селфі на яскравих фотозонах та кайфували від творчої атмосфери.

Із початком студентського життя молодь урочисто поздоровили зіркові викладачі, відомі професіонали своєї справи, студдекани і старшокурсники-активісти, побажавши драйвових буднів, успішного навчання і втілення професійних мрій.

Найочікуванішим для першокурсників було привітання Михайла Поплавського:

«Відсьогодні ви – студенти богемного вишу країни.

Щоб стати щасливими, ви маєте самовдосконалюватись, реалізувати свої творчі здорові амбіції та мати український гонор.

Пам’ятайте, потрібно хотіти максимум, щоб отримати мінімум. Ваш успіх – залежить тільки від вас!

Не бійтеся виділятись з натовпу! Будьте унікальними у своїй професії. Творіть власну історію та свою кар’єру.

Бажаю міцного здоров’я, оптимізму, віри в завтрашній день та шаленого студентського кохання.

Гідно пройдіть свій студентський марафон!».

Студенти гучно аплодували і дякували за вітання, обіцяючи Михайлу Поплавському втілити всі настанови.

Підсолодив настрій молоді святковий торт, прикрашений ягідними візерунками.

Фінальним сюрпризом для першокурсників стала вечірня прогулянка на теплоході, наповнивши свято знань неймовірними враженнями і приємним спілкуванням у дружному колі студентів і викладачів Університету культури.