(044) 537-20-98

«Україна – Подорожі та Туризм»

Днями студенти напряму підготовки «Туризм» ФГРіТБ КНУКіМ разом із викладачами Кафедри міжнародного туризму відвідали найбільшу в Україні Міжнародну туристичну виставку UITT 2017 «Україна – Подорожі та Туризм».

Молодь мала чудову нагоду познайомитись і поспілкуватись із представниками численних туристичних компаній. Справжні професіонали з різних куточків світу – Грузії, Домініканської Республіки, Тунісу, Туреччини, Франції, Куби, Таїланду, Болгарії, Мальти, Індії, США та України поділились своїм досвідом, цікавими фактами та приголомшливими історіями, розповіли про специфіку фаху й особливості туристичної діяльності.

Приємним сюрпризом під час виставки стала зустріч з випускниками Кафедри міжнародного туризму Університету культури, які успішно реалізували себе в індустрії гостинності.

По закінченні міжнародного заходу студенти отримали цікаві та корисні подарунки, інформаційні буклети, пізнавальні журнали з найпопулярнішими напрямками курортів світу та новинками в індустрії туризму.

Відгуки студентської молоді:

Студентка 2-го курсу Даря Федишина

«У цьому році це було щось дуже грандіозне, особливо для студентів напряму «Туризм». Велика кількість виставкових павільйонів, стендів, які відрізнялися між собою яскравістю, деякі туроператори влаштовували неймовірні шоу для того, щоб привернути туристів. З усіх сторін чути різні мови, то турецьку, то англійську. Все було дуже пишно. Я в захваті».

Студентка І-го курсу Юлія Кузьменко

«Я дізналася багато корисного та цікавого, розширила свій кругозір та отримала досвід спілкування із представниками туристичних фірм різних країн світу».

Студентка 2-го курсу Ірина Богданова

«Відвідавши виставку, я отримала безліч позитивних вражень, разом з тим дізналася про нові напрямки туристичного відпочинку. У ході бесіди з окремими представниками туристичних фірм, ознайомилася з новими способами планування туристичних поїздок та дізналася про сучасні шляхи бронювання транспортних послуг як на місцевому, так і на міжнародному рівнях. На мою думку, яскраво презентували свої фірми представники Туреччини та Угорщини, які відзначилися своєю туристичною привабливістю і креативним розповсюдженням туристичного продукту. Особливо запам’яталася організація виставки у плані декорації, адже кожна країна вносила свій колорит в картину загальної атмосфери».

Тел.: +38 (044) 537-20-98

Моб.: +38 (096) 989-88-92