(044) 537-20-98

Ефективні шляхи впровадження новітніх стратегій туристичної сфери

На Кафедрі міжнародного туризму в рамках ІV Міжнародної науково-практичної конференції «ГОСТИННІСТЬ, СЕРВІС, ТУРИЗМ: ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ, ІННОВАЦІЇ» відбувся круглий стіл на тему «Стратегія розвитку туризму та курортів на період до 2026 року: ефективні шляхи впровадження». Модератором заходу виступив кандидат наук з державного управління, доцент КНУКіМ Євген Козловський.

Метою круглого столу стало обговорення схваленої Стратегії, що дозволить більш ефективно скоординувати роботу туристичних підприємств. Окремо було наголошено, що розвиток туризму стимулюватиме зростання суміжних сфер економіки, що є особливо важливим для регіонального розвитку України. Крім того, учасники круглого столу відзначили ресурсний потенціал України для постійного залучення туристів до відпочинку завдяки унікальним природним можливостям, багатій історичній та культурній спадщині нашої держави.

У науково-комунікативному заході взяли участь науково-педагогічні працівники Кафедри міжнародного туризму, аспіранти, магістранти та студенти 4-го курсу.

Відкриваючи засідання круглого столу, в.о. завідувача Володимир Антоненко підкреслив важливість розвитку науки у студентському середовищі та необхідність залучення молоді до процесу розвитку туристичної галузі України.

Професорсько-викладацький склад та студентська молодь кафедри на заході обговорили основні напрями вдосконалення туристичної політики, а саме: безпека туристів, нормативно-правове забезпечення, удосконалення туристичної інфраструктури, розвиток людських ресурсів, маркетингова політика туризму та курортів.

Магістрантка Кафедри міжнародного туризму Дар’я Сукова у своєму виступі акцентувала увагу на проблемах забезпечення безпеки, захисту прав, інтересів та майна туристів.

Марія Садовська наголосила на необхідності публічно-приватного партнерства як маркетингового механізму етнотуристичної промоції території.

Юлія Бартильова розкрила пріоритети розвитку лідерства в індустрії туризму. Молодий науковець підкреслила важливість розвитку людських ресурсів у сфері туризму, як одного з пріоритетних напрямів Стратегії.

Питання розвитку сфери туризму розглянули студентки 5 курсу – Людмила Радченко Місце анімаційної діяльності у сучасному розвитку туристичної індустрії»), Вікторія Карпенко («Продажі як вид діяльності туристичного підприємства»), Аліна Нічик («Франчайзингові відносини у сфері туризму (на прикладі Мережі агенцій «СОНАТА-ТРЕВЕЛ»)»).

Проаналізувавши і обговоривши комплекс питань щодо сучасного стану, тенденцій та перспектив міжнародного туризму в Україні учасники круглого столу прийняли резолюцію, в якій сформулювали пріоритети розвитку міжнародного туризму в Україні та ефективний шлях впровадження.

Тел.: +38 (044) 537-20-98

Моб.: +38 (096) 989-88-92