(044) 537-20-98

«Говорить КНУКіМ», або «Шалена практична»

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ студенти груп Т-45 і Т-55 під керівництвом викладачів Олександра Зараховського та Наталії Булгакової презентували анімаційні заходи. Свої творчі задуми вони втілили в межах вивчення дисципліни «Організація анімаційної діяльності», яку викладає професор Кафедри міжнародного туризму, кандидат культурології Галина Вишневська.

Першою випала можливість представити свій анімаційний доробок групі Т-55, яка створила програму «Шалена практична». Студенти разом із глядачами подорожували різними країнами світу за допомогою чарівної Феї, дізнавалися традиції, проходили випробування, брали участь у різноманітних конкурсах.

Початком захопливого маршруту майбутніх туризмознавців став Боллівуд, куди молодь потрапила через помилку Феї. Там вони змогли побачити запальний танець, що є окрасою індійського фільму, та побувати на зйомках нової кінострічки.

Далі подорожувальники відправились у справжній Голлівуд і опинились на Алеї зірок. Їхньому здивуванню не було меж, коли вони побачили там надпис «Анастасія Федорченко», їхньої одногрупниці. Потім мандрівники вирушили до колоритного Ізраїлю, де не обійшлось без конкурсів кмітливої тітоньки Сари. Щоб перевірити, як студенти володіють інформацією про традиції країни, тітонька провела вікторину. Найактивніші учасники отримали презенти.

На завершення подорожі всі повернулись до рідного університету, де тим часом тривав відбір до «Школи лідерів Михайла Поплавського».

Група Т-45 не менш вразила глядачів власним виступом, інтерпретувавши одне із сучасних шоу – «Говорить Україна» в авторське розважальне ток-шоу «Говорить КНУКіМ». Для шоу і проблему вигадали – щомісячна затримка стипендії. Для її вирішення запросили Михайла Поплавського, в ролі якого був студент Сергій Завалій.

Ефір продовжив спеціальний репортаж – у студентки в гуртожитку №3 поцупили курячу грудинку. Розібратись із цим питанням допомагали експерти, а саме Василина Христофорівна, вона як психолог заспокоювала студентку і намагалась дати їй цінні поради, та Алла Гаврилівна, яка підказала їхати до відомого місця сили – Луцького замку.

Іронічності та кумедності ситуації під час ток-шоу додав запрошений у ролі свідка Тарган з гуртожитку. Але, на жаль, він відмовився коментувати те, що бачив. Сподобалась та запам’яталась всім рубрика «Мультдискавері», де було показано, якими студенти бачать викладачів.

Молодь групи Т-45 заохочувала присутніх до танців із запальними дівчатами та експертом-персоною «Y».

«Ток-шоу» дало змогу студентам продемонструвати свої знання та вміння цікаво проводити дозвілля. Власне в цьому переконались і присутні на заході викладачі Кафедри міжнародного туризму. Насамперед вони відзначили креативність і талановитість своїх вихованців. А також зауважили, що створення такого якісного «продукту», лише підтвердило набуті студентські анімаційні вміння, які в індустрії туризму є пріоритетними.

Творчих задумів у майбутніх туризмознавців чимало, тож найближчим часом вони ще не раз запросять приєднатись не лише до захопливої подорожі та ток-шоу з реальними історіями.

Тел.: +38 (044) 537-20-98

Моб.: +38 (096) 989-88-92