Свято кохання на ФГРіТБ

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу до Дня святого Валентина підготував урочисту програму.

День Валентина – наздзвичайно романтичне свято, яке відзначають у всьому світі. Закохані отримують чудову нагоду освідчитись своїм половинкам та вручити символічні подаруночки.

Наприклад, студент ФГРіТБ Геннадій влаштував справжнє бармен-шоу, приготувавши для дівчини авторський коктейль. Такий сміливий і неординарний вчинок допоміг юнакові завоювати прихильність красуні, а також викликав бурхливі оплески.

Талановиті студентки Дарина та Анна висловили свої почуття через пісню. З нагоди свята вони виконали романтичні композиції і подарували слухачам чудовий настрій на весь день.

Ведучі урочистого заходу розповідали про особливості святкування Дня закоханих у різних країнах. Приміром, англійці вдаються до ворожіння, а поляки моляться до ікони святого Валентина в надії на щасливі любовні стосунки. Однак традиція говорити приємні слова існує в усіх куточках світу.

Тож студент Андрій зізнавався у коханні за допомогою неймовірно проникливих римованих строф, написаних видатним поетом-класиком Іваном Франком.

Рядки «знаєш, знаєш, добре знаєш, як я люблю тебе без тями, як мучусь довгими ночами і як літа вже за літами свій біль, свій жаль, свої пісні у серці здавлюю на дні» підкорили серця усіх представниць прекрасної статі.

Свої привітання молоді із Днем святого Валентина висловив декан Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігор Комарніцький:

«Бажаю, щоб у вашому житті завжди була романтика та усмішки. Кохайте та будьте коханими. Любов – це рушій всього нашого життя».

Заступник декана ФГРіТБ Христина Плецан також звернулася до студентів із привітальним словом:

«Любов здатна окриляти, тож я хочу, аби ви щодня злітали на крилах натхнення. Зичу вам щастя, радості і, звичайно ж, справжнього кохання».

Фінальним виступом був масштабний номер, який об’єднав усіх присутніх. Студенти висловили свої найтепліші та найщиріші почуття до рідного факультету, заспівавши гімн ФГРіТБ.

Після завершення урочистої частини молодь могла скуштувати десертики та безалкогольний глінтвейн, поспілкуватися і зробити гарні фотографії.

Чудовим сюрпризом для КНУКіМівців стало оголошення конкурсу найромантичнішого зізнання в коханні. Учасники повинні зробити світлину чи зняти відео у спеціально створеній фотозоні, придумати романтичний підпис й опублікувати їх в соціальних мережах з хештегом #ФГРІТБІНЛАВ. Автори найоригінальніших ідей отримають солодкі призи. Будьте відкритими для кохання!