Головні аспекти туристичного бізнесу від Віктора Марченка

З ініціативи Кафедри міжнародного туризму на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся майстер-клас директора турагенції «Mouzenidis travel» та представництва грецької авіакомпанії «Ellinair» в Україні Віктора Марченка. Учасниками заходу стали студенти та науково-педагогічні працівники ФГРіТБ, які долучались до обговорення актуальних питань з розвитку туристичної галузі.

Майстер-клас проходив у форматі діалогу. Спочатку Віктор Марченко поцікавився думкою молоді щодо перспектив українського туризму і, отримавши змістовні відповіді, відзначив фаховість і компетентність майбутніх туризмознавців.

Спікер розповів про створення власного бізнесу, надав поради молоді як працедавець та розкрив декілька секретів успіху туристичних компаній, базуючись на власному досвіді.

«Ви маєте любити свою професію, усвідомлено й виважено обирати справу свого життя. Тому при влаштуванні на роботу працедавець повинен бачити ваш професіоналізм, стремління, порядність, бажання наполегливо працювати і самовдосконалюватись. Всі ці критерії допоможуть вам стрімко піднятись кар’єрними сходами та в майбутньому створити успішний бізнес», – зазначив гість.

Віктор Марченко акцентував увагу присутніх на тому, що головними критеріями успішних компаній є корпоративна культура, відповідальне керівництво, конкурентоспроможність, реклама, імідж, клієнтська база, нові ідеї та персонал.

Як представник провідного туроператора він розказав учасникам майстер-класу про відпочинок у Греції, культуру і традиції європейської країни. Також Віктор висловив своє захоплення молоддю Університету культури. Він зауважив неабияку освіченість студентів, наполегливість, жагу до нових знань та наголосив, що у майбутньому вони стануть справжніми професіоналами своєї справи.

Декан Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігор Комарніцький щиро подякував Віктору Марченку за надзвичайно цікавий майстер-клас та вручив пам’ятний подарунок – книги.