(044) 537-20-98

UITT 2018: про подорожі навколо світу

Студентська молодь і викладачі Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу долучились до найбільшої в Україні Міжнародної туристичної виставки UITT 2018. Відвідування таких заходів уже стало справжньою традицією ФГРіТБ.

Під час виставки студенти познайомились із представниками різних туристичних фірм, які розповіли про специфіку своєї діяльності, інновації в туризмі, подорожі та можливості, що відкриває їм спеціальність «Туризм». Справжні професіонали з різних куточків світу взяли участь у роботі Міжнародного туристичного салону «Україна 2018», а це понад 100 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних і транспортних агенцій та організацій, готелів, страхових компаній, представництв багатьох країн світу – Азербайджану, Білорусі, Грузії, Індії, Італії, Литви, Мальдівської Республіки, Молдови, Перу, Словаччини, Угорщини, Франції, Польщі, Єгипту та України. Ентузіасти ділилися своїм досвідом, цікавими фактами та приголомшливими історіями, розповідали про особливості туристичного ринку.

Приємним сюрпризом стала зустріч із випускниками Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, які успішно реалізували себе в індустрії гостинності. У свою чергу, вони поділилися власним досвідом і знаннями, за що молодь була їм безмежно вдячна.

По завершенні виставки студенти отримали цікаві та корисні подарунки, інформаційні буклети, пізнавальні журнали з найпопулярнішими напрямками курортів світу та новинками в індустрії туризму.

Відгуки студентської молоді:

Дар’я Федишина (студентка 3-го курсу): «Це було щось грандіозне, особливо для студентів напряму «Туризм». Велика кількість виставкових павільйонів, стендів, які відрізнялися між собою яскравістю, деякі туроператори влаштовували цілі шоу для того, щоб привернути увагу. З усіх сторін чути різні мови, то турецьку, то англійську. Все було дуже пишно. Я в захваті»;

Студенти груп ГРС-15 і ГРС-25 як майбутні фахівці індустрії гостинності зазначили, що з великим задоволенням взяли участь у насиченій діловій програмі щодо анонсування нових туристичних напрямів, презентації маршрутних програм та бонусних систем, тренінгових навчаннях з продажу власного туристичного продукту. Віртуозні майстер-класи, проведені відомими фахівцями, надали змогу ознайомитись із найсучаснішими методами та підходами щодо оцінювання стану ринку туристичних послуг, інформації про потенційних клієнтів та їх очікування, аналізу активності конкурентів у найкоротші терміни.

Анна Буркацька (студентка 1-го курсу)«Я дізналася багато корисного і цікавого, розширила свій кругозір та отримала досвід спілкування із представниками туристичних фірм різних країн світу»;

Валентина Петришина (студентка 2-го курсу): «Відвідавши виставку, я отримала багато позитивних вражень, а також довідалася про нові напрямки туристичного відпочинку. На мою думку, яскраво презентували свої фірми представники Туреччини та Угорщини, які відзначились своєю туристичною привабливістю і креативним розповсюдженням туристичного продукту;

Оля Костоглод (студентка 1-го курсу)«Упродовж виставки я ознайомилась із туристичними ресурсами різних країн і їхніх регіонів, що є дуже важливим для нас як майбутніх працівників індустрії туризму!»;

Леся Хаперська (студентка 3-го курсу)«Такі заходи як Uitt є чудовою можливістю для ознайомлення з туристичним ринком нашої країни та ближнього зарубіжжя. Інформація, на мою думку, є корисною і стане в нагоді у подальшому навчанні і працевлаштуванні»;

Валерія Фаустова (студентка 2-го курсу): «UITT-2018 – щорічна туристична виставка знову відкрила двері для всіх, хто цікавиться туристичною діяльністю в Україні та поза її межами. Багато революційних напрямів було запропоновано для відвідувачів виставки. Щирість та зацікавленість своєю справою серед учасників допомагали по-іншому поглянути на здобутки, стан та розвиток туристичної індустрії в Україні»;

Щорічний Міжнародний туристичний салон «Україна» відіграє значну роль у розвитку туристичної індустрії в нашій країні. За роки свого існування туристичний салон став майданчиком для виходу багатьох українських компаній на міжнародну арену, демонстрації України як туристично привабливої держави для представників багатьох країн світу, налагодження співпраці між вітчизняними та іноземними туристичними компаніями.

Тел.: +38(044) 537-20-98

Моб.: +38(096) 989-88-92