(093) 002-98-08

(096) 989-88-92

         

         

Кафедра міжнародного туризму: світ мандрів і професійних можливостей!

Київський національний університет культури і мистецтв вважає пріоритетним напрямом діяльності надання можливості студентам закріпити отримані теоретичні знання практичними навичками під час проходження практики як в Україні, так і закордоном. Днями на Кафедрі міжнародного туризму Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу студентська молодь відзвітувала про успішне проходження другого етапу навчальної та виробничої практики.

У рамках виробничої практики студенти 3-го курсу реалізували свої професійні знання, уміння і навички, співпрацюючи з відомими туристичними агенціями і туроператорами. Важливо, що більшість студентів після успішного проходження практики отримали запрошення на роботу і можливість будувати свою успішну кар’єру!

«Я проходила практику і водночас працювала в мережі агенцій «Магазин гарячих путівок» на посаді менеджера з туризму. Робота з людьми, мабуть, одна з найцікавіших, особливо у момент підбору незабутнього відпочинку. Нам довіряють найцінніше – вільний час. Я дуже вдячна Кафедрі міжнародного туризму Університету культури за можливість повноцінно працювати та здобувати такий професійний досвід!» – своїми враженнями щодо проходження практики поділилась студентка 3-го курсу Ірина Богданова.

«Практика в туристичній компанії «Сан Холідейз» стала початком реалізації моїх професійних цілей. Саме Університет культури допоміг мені відновити інтерес до того, що так давно хотіла втілити в життя, – робота, яка справді може приносити задоволення», – відгук Сніжани Сахарчук, студентки 3-го курсу.

«Проходила практику у туристичній компанії «Перше Дитяче Турбюро». Вирішила розширити свій досвід у сфері дитячого відпочинку. Бути агентом в такому турбюро – це дарувати малечі яскраві емоції та неймовірне літо. Тому відповідальність дуже велика. Протягом практики я допомагала обирати потрібний табір, бронювати квитки та супроводжувати туристів, з якими я від моменту вибору цікавого табору, до початку мандрівки», – поділилась Аліна Луньова, студентка 3-го курсу.

«Практика для мене є важливим етапом в навчальному процесі, адже я навчаюсь налагоджувати зв’язки з колегами, клієнтами, підкріплюю теоретичні знання практичними навичками», – висловила думку студентка 3-го курсу групи Т-45 Катерина Дорошенко, яка проходила практику на посаді менеджера з туризму відділу бронювання «Елегант Тревел».

«Практика проходила y туроператора «I&J Travel». Кожен новий робочий день готував для нас цікаві завдання, які ми з ентузіазмом виконували. Адже робота в туризмі цікава та непередбачувана. Спілкування з туристами, цікаві тренінги та семінари, можливість постійно розширювати свій кругозір – це все практика на Кафедрі міжнародного туризму ФГРіТБ», – розповіли про особливості проходження виробничої практики на базі туристичного оператора студентки 3-го курсу Валентина Вакарова та Юлія Міцюк.

«Я проходила практику і тепер вже працюю у вільний від навчання час в туристичній агенції «TUI», що є однією з провідних туристичних компаній світу. Кожного дня я маю можливість допомагати людям створювати їх незабутній відпочинок, дізнаватись про головні новини туристичного ринку, відкривати для себе ще один новий готель чи курорт найкрасивіших країн світу, ну і звичайно, просто спілкуватись із туристами. Завдяки практиці я ще раз переконалась, що в туризмі сумувати ніколи», – зауважила студентка 3-го курсу групи Т-45 Ірина Задесенець.

«Перш за все дякую Кафедрі міжнародного туризму ФГРіТБ Університету культури за можливість проходити практику в різні туристичні сезони, адже в туризмі це є надважливим! Великим плюсом вважаю вдале поєднання теорії і практики, оскільки всі знання, набуті на парах, я використовую в роботі! Туристична компанія «Join Up!» – є лідером в Україні з продажу багатьох напрямів (країн), тому досвід , отриманий тут, – безцінний! Дякую за можливості своєму університету та «Join Up!» – студентка 3-го курсу Дар’я Федишина.

Завдяки програмі закордонного стажування, студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу мають можливість підвищити рівень фахових компетенцій, удосконалити володіння іноземними мовами, розвивати комунікативні навики, що сприяє ефективній підготовці до майбутньої професійної діяльності у справжніх виробничих реаліях.

2018-ий оголошено ЮНЕСКО Роком культурної спадщини. На підставі цього Кафедра міжнародного туризму максимально використовує всі можливі ресурси для якісної професійної підготовки фахівців індустрії гостинності. Тому важливим є практична спрямованість всіх навчально-виховних і просвітницьких заходів. У рамках навчальної практики студентська молодь другого курсу разом з активістами факультету вивчала елементи нематеріальної культурної спадщини Закарпаття.

Під час подорожі Закарпаттям у студентів була прекрасна нагода не лише помилуватись принадами «срібної» землі, а й зосередити увагу на туристичних родзинках об’єктів матеріальної та елементів нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, виявити їх атрактивний потенціал, поспілкуватися з носіями живої автентичної традиції.

Вже рік Кафедра міжнародного туризму співпрацює з Українським центром культурних досліджень Міністерства культури України і накопичує позитивний досвід впровадження заходів формальної і неформальної освіти, що відповідають основним положенням Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини людства. Саме мандруючи, відкриваючи і підкорюючи нові вершини знань, студентство Кафедри міжнародного тризму ФГРіТБ формує свій різносторонній життєвий досвід, багаторівневу фахову підготовку та зміцнює і утверджує свою професійну компетентність.

Отже поєднання теорії і практики на Кафедрі міжнародного туризму сприяє високому рівню якості підготовки майбутніх фахівців-туризмознавців, дає можливість успішно адаптуватись до нових ситуацій на ринку та формувати конкурентоздатних фахівців.

Кафедра міжнародного туризму ФГРіТБ Університету культури – це кафедра для тих, хто мріє пізнати світ і готовий відкрити його іншим!

 

ДЕКАНАТ:

Адреса: Київ, вул. Є. Коновальця, 36 (каб.709)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(093) 002-98-08

Моб.: +38(096) 989-88-92 Готельно-ресторанна справа, консультує: Комарніцький Ігор Олегович

Моб.: +38(093) 002-98-08 Готельно-ресторанний і туристичний бізнес, консультує: Пилипів Вікторія Володимирівна

Моб.: +38(096) 902-29-03 Міжнародний туризм, консультує: Плецан Христина Василівна

E-mail: fgritb@ukr.net

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Факс: +38(044) 285-85-27

E-mail: abiturient@knukim.edu.ua

             

МИ НА КАРТІ:

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2019 ФГРіТБ КНУКіМ