Мрій! Подорожуй! Монетизуй мистецтво - заробляй у сфері туризму та культури!

Спеціальність 027 Культурний туризм та музейний менеджмент розкриє в тобі справжнього поціновувача якісних проєктів та супер-експерта у персональній, та особливо професійній сфері. Саме тут ти дізнаєшся, як заробляти у сфері туризму та культури: продумувати бюджет, знаходити фінансування, мати та реалізувати мистецьку ідею спонсорам чи інвесторам та створити власну промокампанії.

Культурний туризм та музейний менеджмент

Культурний туризм сприяє утвердженню української ідентичності, толерантності, культурного взаємозбагачення громадян різних регіонів і сприяти регіональному розвитку. Культурний туризм включає відвідання історичних, культурних або географічних визначних місць України.

Ознайомлення з пам’ятками історії, архітектури, мистецтва; природними та етнічними особливостями; сучасним життям народу - основна мета мандрівок.Туризм відіграє важливу роль в осмисленні власної ідентичності, у відродженні локальних традицій. Для молоді особливо важливим є усвідомлення історико-культурного значення здобутків власної країни, гордості за неї.

Основною умовою розвитку культурного туризму є історичний та культурний потенціал країни, рівень забезпечення доступу до нього, а також побутові умови проживання туристів. У число об’єктів культурного туризму входять як історико-культурна спадщина (історичні території, архітектурні споруди і комплекси, зони археологічних розкопок, музеї, народні промисли, обряди, виступи фольклорних колективів), так і сучасна культура (виставки, фестивалі, особливості життя населення: кухня, костюми).

Уже відчуваєш зацікавленість та внутрішній імпульс? Мерщій телефонуй та отримуй ще більш детальну консультацію від нашого керівництва факультету:

Сертифікати НМТ-2023
(027 Культурний туризм та музейний менеджмент)

  • Українська мова
  • Математика
  • Будь-який предмет на вибір

Телефонуй, бронюй собі місце: +38 (096) 989-88-92

Отримай гайд вступу на бюджет

Інструкція, як тобі вступити саме на бюджетну форму навчання в омріяний університет. Всього за декілька кроків.

Твоє П.І.Б. *
Номер мобільного *
Ти випускник(ця)? *
Обери спеціальність, на яку плануєш вступати *
Посилання на твій аккаунт у Facebook або Instagram *
Дата реєстрації