Ідеї як зустріти Старий Новий рік

Не важливо, з ким ви відзначаєте Старий Новий рік: з родиною, друзями, коханою людиною або на самоті. Ідеї, які студенти бізнес-факультету для вас підібрали, зроблять ваше свято незабутнім і допоможуть затишно зустріти Новий рік.

+абітурієнти

1. Організувати домашній маскарад

Карнавальні костюми стануть в нагоді не тільки для дитячих ранків. Розфарбуйте особи, надіньте маски, створіть свій образ з підручних матеріалів і спробуйте вгадати, хто ким вбрався.

2. Підготувати новорічне звернення

Хто сказав, що новорічне звернення може бути тільки у президента? Вашим близьким теж напевно є що сказати. Нехай кожен з тих, хто з вами поруч, підготує п’ятихвилинну промову і виступить перед присутніми.

3. Поворожити на майбутній рік

Способів маса: спекти китайські печива з передбаченнями, поворожити на картах, на кавовій гущі, на воску. Сприймати знаки долі можна і серйозно, і несерйозно. Головне – трактувати їх в позитивному ключі і сподіватися на краще.

4. Закласти новорічну традицію

Герой фільму «Іронія долі» кожне 31 грудня ходив з друзями в лазню. А у вас є новорічна традиція? Якщо немає, саме час її придумати. Добре, якщо вона буде пов’язана з доброчинністю. Наприклад, з подарунками вихованцям дитячих будинків.

5. Побути Дідом Морозом або Снігуронькою

Професійні артисти – це, звичайно, добре, але самому попрацювати новорічним чарівником набагато веселіше. Реквізит можна купити в магазині карнавальних костюмів або взяти напрокат, а відданих глядачів знайти серед дітей сусідів або друзів.

6. Пограти в настільні ігри

7. Відправитися на каток

На ковзанці точно не занудьгуєш, а навколо буде купа людей, від яких можна заряджати новорічним настроєм.

8. Запускати феєрверки

Досить дивитися на чуже піротехнічне веселощі, самому запалювати петарди і запускати феєрверки набагато цікавіше. Крім того, це хороший привід відірватися від новорічного столу і вийти розвіятися на вулицю.

9. Піти в бар або клуб

Якщо набридли спокійні сімейні свята, то кращий вихід – купити квиток на новорічне шоу в клуб або просто зустріти свято в барі. Гучна компанія, екзотичні напої і не нудний вечір забезпечені.

10. Зіграти в фанти

Придумайте і напишіть на папірцях веселі завдання для гостей торжества, покладіть їх у шапку і витягайте по черзі. Відмовитися від виконання фанта можна тільки один раз за всю гру.

11. Переглянути фотографії за минулий рік

Напевно багато хорошого потрапило на ваші фото в році, що минає, а ви і забули. Останні години перед настанням Нового року можна витратити на приємні спогади і заново пережити радість цих миттєвостей.

12. Закопати капсулу часу

Напишіть невелике лист про те, чого ви досягли в році, що минає і які плани будуєте на майбутній. Покладіть це в коробку разом з парою дрібних речей, закиньте подалі і не відкривайте до наступного Нового року. Цікаво буде потім порівняти свої очікування і реальність.

13. Порадувати щось незнайомій людей

Якщо випало проводити свято на самоті, це не означає, що вам не буде кого привітати і не від кого отримати теплі слова у відповідь. Просто відшукайте в соціальних мережах незнайомих людей (можна навіть з інших країн) і від душі побажайте їм всього хорошого. Отримати привітання від випадкової людини часом навіть приємніше, ніж від знайомого.

14. Співати під караоке або дивитися фільми

15. Закупитися

Під Новий рік онлайн-магазини часто прагнуть позбутися від подарунків, які після свята будуть нікому не потрібні. А це шанс отримати більшу знижку і порадувати самого себе, якщо в сюрпризи від Діда Мороза ви вже не вірите.