Урочиста зустріч із бізнес-першокурсниками

В університеті культури на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулась урочиста зустріч-знайомство бізнес-першокурсників із науково-педагогічним колективом, кураторами, студентським парламентом, завідувачами кафедр і деканами.

+image
+image

В університеті культури кожен із факультетів підготував для своїх студентів інформативну та цікаву програму-привітання з творчими виступами, смачними частуваннями і святковим тортом. Першокурсники дізнались про всі особливості й переваги навчання на крутих бізнес і творчих спеціальностях в університеті культури, де впродовж студентства на них чекає безліч майстер-класів, зіркових зустрічей і фахових тренінгів. 

+image
+image

Привітав молодь з початком навчального року Президент КНУКіМ Михайло Поплавський: «Радий вітати вас в університеті культури. Ми розпочинаємо новий навчальний рік у непростих умовах. На вашу долю випали складні випробування, але, я впевнений, ми їх подолаємо разом. 

Вам пощастило стати студентами богемного вишу.

Ви повинні зробити хороший старт в кар’єрі. Головне для вас – вірити в себе, мати характер, стержень, волю до перемоги. І, як би важко не було, йти до мети, самостійно пробивати свою зіркову дорогу. Без здорових творчих амбіцій ви нічого не досягнете. Будьте максималістами, лідерами та режисерами свого життя. Ваша усмішка – це ваша зброя. 

Оптимізму, добра, любові, миру та здоров’я. Ми обов’язково переможемо! Слава Україні! Героям Слава!».

+image

Далі на студентів чекала перша кураторська година в новому навчальному році. Першокурсники й куратори обговорили організаційні питання та отримали зворотний зв’язок. 

Куратори познайомили студентську молодь із тонкощами освітнього процесу цього року, особливостями навчання в онлайн-режимі й надали важливі настанови. 

+image