Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Хто такий топ-менеджер готельно-ресторанного бізнесу?

Якщо вписати  в Гуглі «Топ-5 найзапотребованіших  професій світу» то серед  списку в топі Ви побачите «Менеджер».  Але що ж це за професія і чому саме «менеджер» – одна з найбільш популярних професій на сьогоднішній день?

Ще з шкільних років ми знаємо, що у кожному колективі має бути  лідер, яких знає як знайти підхід до кожного, відповідально відноситься  до своєї справи та мотивує свій колектив.  І лідерство – це і є професія менеджера.

Дослівно менеджер (від англійського  «manage»  – керувати) –  це співробітник організації, основним завданням якого є управління іншими співробітниками, а також ключовими ресурсами організації.

Як зазначила під час майстер-класу директор готелю, Тетяна Чор: «Найкраще, що може зробити топ-менеджер – це знайти людей, які по-перше, розумніші за нього і, по-друге, їм притаманні ті сильні якості, яких немає у нього. Топ-менеджер – це майстер, в ящику якого має бути багато якісних і різних інструментів».

Готельно-ресторанний бізнес – це професія майбутнього, де при великому бажанні можна досить швидко зробити успішну кар’єру, починаючи від офіціанта і до топ-менеджера. Готель та ресторан  можна цілком порівняти з невеликим містом.  І це місто генеральному менеджеру потрібно обійти щодня не один раз. Для цієї роботи необхідно щось більше, ніж любов до екстриму. Колись Білл Маріотт вимовив таку фразу: «Це не спринт, це – марафон. Якщо не готовий бігти марафон, ти не зможеш тут працювати».

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури готує справжніх спеціалістів своєї справи. Пропонуємо декілька інструментів, щоб бути кращим у своїй ніші:

• Вмій надихати свій колектив.
  • Командний дух і відсутність страху забруднити руки роботою повинні стати пріоритетом. Немає кращого способу довести людям, що ви «по один бік барикад».
  • Важливість подяки один з найкращих способів сказати комусь, що він дійсно важливий – це подякувати. Ми не чуємо і не говоримо ці слова часто, а даремно.
  • Ніколи не можна забувати, що люди – найголовніше, ти залежиш від них. Вони не є кимось, хто відволікає тебе від роботи, вони – її мета. Без колег, гостей і бізнес-партнерів тобі просто не буде чим керувати.
  • Ніколи не відступай від свого шляху.

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу гарантує високу фахову підготовку, сучасний сервіс та незабутні студентські роки

Університет культури – університет щасливих людей!)

Складай успішно ЗНО і вступай на спеціальність «Менеджмент готельно-ресторанного і туристичного бізнесу».

Хочеш бути лідером – тоді тобі до нас!