Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Кіно-романтік на ФГРІТБ

День закоханих – свято на яке чекає чи не кожен студент Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Валентинки, обіймашки, цілувашки, стріли Амура, які розлітаються та влучають точнісінько у сердечка  -  так романтично та мімішно. Велика родина ФГРІТБ – це «друга половинка» кожного студента, адже разом нам весело, кайфово та кольорово.

Саме до Дня усіх закоханих активісти студентського парламенту Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу організували яскравий кіноперегляд!

На хлопців та дівчат чекали смаколики, запашний глінтвейн та години неперевершених емоцій у чудовій компанії університетських друзів за переглядом романтичного фільму «Після».

Студенти дуже задоволені, що на факультеті відбуваються  подібні заходи, які дають можливість бути не просто одногрупниками чи однокурсниками, а справжньою університетською сім’єю. На студентській вечірці окрім смаколиків була яскрава фото-зона, де кожен міг зробити романтичне фото та запостити собі. Після - розіграш романтичних подаруночків та багато фото.

Завітали на вечірку і декан та заступники декана Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Комарніцький Ігор Олегович, Пилипів Вікторія Володимирівна та Приходько Ксенія Олександрівна.
Декан щиро привітав студентів із прийдешнім романтичним святом, побажавши шаленого, студентського кохання!
Студентський парламент, на чолі зі студентським деканом – Тарасом Цимбалюком та головою креативної групи – Дмитром Шевченко подякували за візит на фінал зробивши родинне фото ФГІРТБ!

Студентське життя в Університеті культури – це яскраві, креативні та неймовірно позитивні дні! Напередодні свята студентський актив загадав бажання, адже, кохання – править світом!

Тож, приєднуйся і ти до дружньої студентської родини Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу!