Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

ФГРіТБ інфо: як перестати бути зайнятим і почати бути ефективним

У даній статті Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, хочемо розповісти про те, як можна жити більш щасливим життям і бути більш ефективними на роботі, незалежно від того, де ви працюєте.

Отже, мета Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу – охопити деякі психологічні та практичні питання, які можуть поліпшити ваше особисте життя, роботу і навіть здоров’я. Ми хотіли б поговорити про рішення та ідеї, які приховані десь всередині нас.

Наш мозок і душа – ідеальне поєднання, здатне впоратися з будь-якою проблемою в житті, в роботі і зцілити будь-який біль. Хотіли б ви почати вдосконалювати сфери життя, які важливі для вас? Ми готові перерахувати деякі працюючі поради, які вже допомогли багатьом людям поліпшити якість свого життя і підвищити ефективність своєї роботи.

Отже, почнемо з концентрації, подолання перешкод і запуску нових проектів та ідей.

Ви коли-небудь рахували, скільки разів в день різні речі відволікають вас від роботи? Skype, SMS, телефонні дзвінки, розмови з колегами і т.д. Наша увага переходить від однієї речі до іншої. Ось чому ми відчуваємо себе такими виснаженими в кінці дня.

Уявіть собі ваш ідеальний робочий день, коли ніщо не заважає вам виконувати роботу, яку ви повинні закінчити. А потім подумайте про свій звичайний божевільний робочий темп з усіма його відволікаючими факторами.

Ви знаєте, як всі ці дрібниці впливають на вашу ефективність? Ви будете вражені, якщо ми перетворимо цю інформацію в цифри. Ви тільки на 10-12% ефективні в порівнянні з максимумом. Ми витрачаємо 88-90% нашої ефективності тільки тому, що не можемо зосередитися. Отже, як же це зробити?

У нас завжди багато завдань та ідей. Проблема в тому, щоб почати діяти. Ми так неохоче починаємо виконання деяких завдань, тому що вони дуже складні, дуже трудомісткі або занадто стомлюючі. Ось чому ми відкладаємо на завтра, потім до понеділка, і в результаті ми виконуємо роботу в останню хвилину, щоб встигнути в термін.

Марно боротися з нашої природної лінню. Вона завжди сильніша та хитріша. Але можна грати з поганою звичкою і перемагати. Для цього потрібно лише вміти зосереджуватися і створювати правила гри з лінню.

Перша вправа допоможе вам сконцентруватися самостійно. Вам знадобиться годинник (наручний або настінний). Для чого це? Просто спостерігайте за рухом секундної стрілки на годиннику протягом хвилини. Але за цей час ви нічого не повинні робити, окрім як дивитися на годинник. Якщо ви розумієте, що якась ідея чи думка проникає в ваш розум, почніть вправу з самого початку, інакше ви не досягнете необхідного результату.

Якщо буде занадто складно хвилину дивитися на секундну стрілку без будь-яких відволікаючих чинників, зробіть стільки, скільки вам потрібно: почніть з 5, 15, 20, 30 секунд. Ваша мета – продовжити цей час перегляду секундної стрілки (не думаючи ні про що інше) до 3 хвилин. Коли ви збільшите час зосередженості на секундній стрілці до 3 хвилин, ви станете іншою людиною, що володіє потужною здатністю фокусуватися.

Якщо вам подобаються методики дихання, ви можете спробувати наступну вправу. Вона спрямована на те, щоб викидати непотрібне з голови. Нагніться обличчям вниз, закрийте очі і зробіть кілька глибоких вдихів і видихів, уявляючи, як непотрібна «брудна енергія» йде в землю через ваші ноги, а свіжа «зелена енергія» наповнює кожен м’яз вашого тіла.