Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

ФГРіТБ підготував 7 приємних лайфхаків, які змінять твоє життя

Хей, Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу тут і готовий поділитися з тобою лайфхаками, які допоможуть зрозуміти тобі, що по-справжньому подобається. Це і найголовніше, і найскладніше. Більше того, наявність справи, яка тебе по-справжньому запалює – це ключовий фактор привабливості для протилежної статі. Але треба бути готовим до того, що пошук свого шляху - це марафон, який може тривати багато (десятків?) років.

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу рекомендує, занотовуй:

Починай свій ранок із посмішки та вдячності

1. Прокинувшись, не поспішай на кухню готувати сніданок

Затримайся в ліжку, подумай, що хорошого ти хотіла б собі побажати сьогодні. Наш настрій залежить тільки від нас, тому налаштуйся на гарний день.

1. Дай собі час

Рутина — справжній «пожирач» часу, але знаходь хоча б п`ять хвилин на улюблену справу, навіть якщо це просто про полежати в ліжку і нічого не робити — лягай і нічого не роби. Не картай себе за це, насолоджуйся своїм вільним часом і нехай довкола твориться хаос — зараз час для тебе.

1. Дозволь своєму тілу відпочити

Кращий відпочинок — активний відпочинок. Тіло скаже тобі «дякую», а мозок повністю переключиться та звільниться від тривожних думок та проблем. Впиши у свій розклад заняття спортом. Це може бути будь-що, що допоможе відволіктися та гарненько спітніти.

1. Піди на шопінг

Твій стиль та зовнішність — відображення способу життя та того, що відбувається всередині. Почуваєшся виснаженою та непривабливою? Нова сукня або зачіска допоможуть це виправити. Згодна, cosmogirl?

1. Проведи час з подругами

Знайдіть новий заклад, в якому ви ще не були, і поснідайте разом — кращого початку дня і не вигадати.

1. А як же спа-процедури?

Якщо не в улюбленому салоні, то влаштуй спа-ритуали вдома — з різними масочками для обличчя та пінною ванною з ефірними олійками. Увімкни для атмосферності музику та отримуй максимум задоволення.

1. Пізнавай нове

Онлайн-курси, подкасти про все на світі та цікаві відео на YouTube — знайди те, що тебе по-справжньому захопить, та приділяй цьому час, вивчай, дізнавайся більше. Отримуючи задоволення, відпочиваючи та водночас насичуючи свій мозок корисною інформацією.