Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Вивчай іноземні мови на ФГРіТБ

Вивчення іноземних мов неймовірно важливе для успішної особистості, а ми зараз говоримо саме про студентів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

На бізнес-факультеті студенти вивчають нові іноземні мови: перший курс — це англійська мова «basic» та англійська за професінийм спрямуванням, яка безпосередньо стосується індустрії гостинності. Старші курси починають вивчати італійську, іспанську, або німецьку мови на вибір.

Підбір персоналу в туристичних фірмах чи то у готельно-ресторанних комплексах визначається за багатьма важливими критеріями, один із яких є обов'язковим — знання іноземної мови. Тим паче, англійська та іспанська — це одні з провідних мов, якими спілкується більшість населення світу. Проте, не всім дано бути поліглотами, та досконало вивчити мову за лічені місяці. Головне — це бажання та правильний підхід.

Студенти #ФГРІТБ кмітливі, тому й поспілкувалися із людьми, які знають не одну іноземну мову, та дізналися від них, що необхідно виробити лише три звички, які допоможуть тобі легко вивчити мову іншої країни, не змушуючи та не знущаючись з себе та свого оточення.

Отож, три звички людей, яким легко дається вивчення іноземних мов:

Звичка № 1. Вчіться потроху кожен день

Перевірений спосіб домогтися успіху в чому завгодно - займатися цим регулярно.  Вивчення мови не виняток.

Звичка № 2. Не перестарайтеся

Чи не намагайтеся запам'ятати побільше за один захід.  Люди, яким дається вивчення мов, як правило, поділяють велике заняття на кілька коротких уроків.

Звичка № 3. Повторюйте, повторюйте, повторюйте

Завжди може з'явитися спокуса забігти вперед і вивчити побільше нового матеріалу, особливо коли навчання проходить в ігровій формі.  Але будь-яка людина, що вивчає другу мову, підтвердить: все вивчене поступово забувається.

Чи є у вас свій власний підхід до вивчення іноземних мов? Запитайте себе, і ми впевнені, відповідь обов'язково знайдеться. Вивчайте інші мови, адже саме у цьому ваш майбутній успіх, як справжнього професіонала.