Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Будь успішним разом із ФГРіТБ

Багато хто не розуміє, як працюють фінанси, і продовжує заробляти гроші заради грошей. Бізнес-факультет –це потужна освітня корпорація, і хто як не ми знаємо ключові принципи особистого фінансового успіху, які допоможуть саме вам досягти багатства в перспективі:

1. Заробляйте гроші з певною метою

Ви повинні знати, навіщо вам гроші, до того, як вони у вас з’являться. Гроші не приносять щастя, з ними просто зручніше. Успішні люди мають цілком певні великі цілі. Заробляння грошей для них не самоціль. А гроші ж для них – інструмент. Жоден мільйонер не заробляє гроші заради грошей. Ілон Маск вкладав зароблене за PayPal у власні проекти. Якби його метою були просто гроші, він би ніколи не досяг успіху.

1. Не заважайте вільному руху грошей

Багатство будується на здоровій циркуляції грошей, а не на заощадженнях. Чим більше у вас є, тим більше потрібно вкласти. Це правило фінансування прийшло, схоже, зі світу спорту. Чим більше ви з’їдаєте, тим більше повинні рухатися, щоб отримати кращий результат.

1. Вкладайте в свої цінності

Немає в світі нічого, що може існувати самостійно, без вкладень. Гроші правлять світом, як би сумно це не звучало. Якщо ви не будете вкладати в те, що вам дороге, це зробить хтось інший — людина або компанія. Вакуум заповниться обов’язково. Вкладайте душу і кошти в те, у що вірите і що вам дороге. Ви самі створюєте оточення і світ. Любіть і поважайте його, і він відповість тим же.

1. Працюйте і вірте в себе

Фінансовий успіх — це віра, що все потрібне ви обов’язково отримаєте. Це віра в свої сили і здатність досягти мети. Ви нікому нічого не винні, вам ніхто не винен. Якщо ви берете гроші в борг, то тільки для збільшення власної фінансової ефективності і можливості брати участь в житті інших людей. Ми отримуємо те, чого домоглися самі. Використовуйте всі шанси, які дає доля. Ніхто не принесе бажане на «блюдечку».