Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

Михайло Поплавський: «Краса врятує світ!»

В Університеті культури відбулася подія року – «Міс і Містер КНУКіМ». За корону та почесні титули змагалися 18 найталановитіших і найкрасивіших учасників.

Факультет хореографічного мистецтва представляли незрівнянні Анна-Марія Пасинкова та Дмитро Вакулішин. Факультет культурології – елегантні Катерина Голуб і Артем Притула. А ось Михайло Бараков і Анастасія Красуля засвідчили, що на Факультеті режисури і шоу-бізнесу навчаються найкреативніші студенти. Обличчям Факультету дизайну та реклами були неповторні Вероніка Божнюк і Владислав Поліщук. Факультет економіки, права та інформаційних технологій презентували епатажні Тетяна Кашуба та Назар Філіпенко. Драйв Факультету музичного мистецтва оригінально втілили Карина Веклик і Вадим Устименко. Учасниками від Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу були неперевершені Мішель Богусевич і Кирило Даниленко. А Факультет журналістики і міжнародних відносин уособлювали милі та граційні Юлія Мельниченко та Дмитро Клімчук. Марія Стопник і Денис Непорожній продемонстрували, що молодь Факультету кіно і телебачення багата на таланти.

Оцінювало конкурсантів фахове журі – відомі представники fashion-індустрії, шоу-бізнесу і медіасфери:

• Андрій Корень – фотограф, кліпмейкер, директор New Ton Studio і гурту Mari Cheba
  • Марина Скиба – директор модельного агентства FP model agency
  • Андрій Черновіл – професійний телерадіоведучий, шоумен
  • Христина Столока – Міс Україна 2015
  • Анна Кривич – директор салону суконь Dress Me
  • Віталій Загоруйко – один із 20 кращих танцівників проекту «Танцюють всі-2», керівник шоу-балету Balldance, хореограф
  • Тетяна Терехова – українська теле- та радіоведуча, національний коментатор Євробачення в Україні
  • Аліна Островська – солістка гурту Real O.

Оригінальність, талант, краса, інтелект, креативність, а головне – індивідуальність кожного з конкурсантів були представлені у спільному презентаційному відеоролику.

У першому етапі конкурсу, який називався «Професійний вихід», за допомогою стильних луків учасники розповіли про свою майбутню професію.

Поки найамбітніші студенти готувалися до наступного виходу на сцену, шоу-балет BallDance подарував усім гостям мистецького заходу неймовірну естетичну насолоду.

А співочий дует Олесандра Брянгіна та Олександри Погуляй підкорив своїм напрочуд емоційним виконанням.

Найчарівніші дівчата й хлопці в наступному етапі конкурсної програми відкрили свої безмежні таланти, котрі вражали глядачів своєю неординарністю. На сцені з неймовірною швидкістю змінювалися декорації. Кожна пара підготувала особливий номер, який відображав її багатогранний внутрішній світ.

Одні дивували чуттєвістю та ніжністю постановки, від якої «бігли мурахи по шкірі», інші граційністю своїх «па». Деякі учасники, навпаки, вирішили зарядити публіку драйвом і шаленими емоціями. Були пари, котрим вдалося поєднати в одному номері пристрасть іспанського танцю та загадковість східного. Всі конкурсанти, безумовно, підкорили публіку.

Аби продовжувати тримати глядачів в емоційному напруженні, дівчата переодягнувшись у боді, виступили з шалено сексуальним номером. Музичною окрасою їхньої постановки стала композиція зіркового студента Університету культури, учасника телепроекту «Голос Країни» – Дмитра Котка.

Не менш запальним був виступ хлопців. В образі пожежників вони демонстрували мужність, красу, грацію і чудову фізичну форму. Постановка привернула особливу увагу чарівних панночок, котрі завітали на дійство.

Шоу вийшло фантастичним! Учасники доклали максимум зусиль, аби показати високий професійний рівень. Для того, щоб глядачі мали змогу побачити на власні очі, як проходила підготовка до такого грандіозного заходу, організатори представили відео з репетицій.

У фіналі шоу дівчата виблискували на сцені у вишуканих вечірніх сукнях, а хлопці – в елегантних костюмах.

Настав найочікуваніший момент: судді визначились із переможцями і готові виголосити рішення.

За підсумками конкурсу володарями титулів стали:

• «Міс Інтелект» – Вероніка Божнюк
  • «Містер Інтелект» – Владислав Поліщук
  • «Міс Талант» – Анастасія Красуля
  • «Містер Талант» – Дмитро Вакулішин
  • «Міс Фітнес» – Анна-Марія Пасинкова
  • «Містер Фітнес» – Назар Філіпенко
  • «Міс Сексуальність» – Карина Веклик
  • «Містер Сексуальність» – Артем Притула
  • «Міс Неповторність» – Юлія Мельниченко
  • «Містер Неповторність» – Вадим Устименко
  • «Міс КНУКіМ Онлайн» – Тетяна Кашуба
  • «Містер КНУКіМ Онлайн» – Кирило Даниленко
  • «Міс Глядацьких симпатій» – Мішель Богусевич
  • «Містер Глядацьких симпатій» – Денис Непорожній.

Директор FP model agency Марина Скиба обрала своїх фаворитів, котрі отримали можливість навчатись у модельній школі. Щасливчиками стали Вадим Устименко та Карина Веклик.

Фіналістами конкурсу краси й таланту «Міс і Містер КНУКіМ» визнали:

• «ІІ Віце-міс КНУКіМ 2017» – Катерина Голуб
  • «ІІ Віце-містер КНУКіМ 2017» – Дмитро Клімчук
  • «І Віце-міс КНУКіМ 2017» – Марія Стопник
  • «І Віце-містер КНУКіМ 2017» – Михайло Бараков.

Для передачі титулу переможців на сцену запросили засновників епохи абсолютної краси, Міс і Містера КНУКіМ 2016 – Віолетту Струк та Віктора Мостику.

Оголошував пару, яка отримала звання «Міс і Містер КНУКіМ 2017», Михайло Поплавський: «Ви всі – прекрасні, талановиті, креативні та перспективні. Ви – найкращі! Приємно, що такі атмосферні заходи організовує студентська молодь. Бажаю вам щастя, добра та шаленого кохання! Краса врятує світ!»

Найкрасивішими та найталановитішими в цьому році визначили Анастасію Красулю та Дениса Непорожнього. Кожен із переможців одержав у подарунок від Михайла Поплавського стильний Apple MacBook.

На завершення конкурсу Михайло Поплавський підготував для всіх студентів музичний сюрприз – пісню «Приречений на любов», викликавши неймовірний шквал оплесків і овацій.