Viber   WhatsApp   Telegram   TikTok

Instagram   Facebook      Ukr.net

ТОП-5 успішних туроператорів України

Сьогодні студенти-туризмознавці Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури, за результатами проходження практики, підготували для свої читачів цікаву статтю – «ТОП-5 успішних туроператорів України». Які ж туроператори надали більш якісне обслуговування і відправили на відпочинок більшу кількість туристів?! Ви можете дізнатися у нашому ТОПі.

1. Join Up туроператор працює на ринку туристичних послуг більше ніж 20 років, за ці роки компанія стала багатопрофільним представником туристичних послуг з провідних напрямів. На сьогоднішній день туроператор продовжує розвиватися і зміцнювати лідируючі позиції в своєму сегменті, гарантуючи бездоганність сервісу, у чому на своєму досвіді переконались студенти-туризмознавці під час проходження практики.

2. ANEX Tour лідер з організації відпочинку на найкращих курортах світу. Щороку  впроваджує в свою роботу нові технології туризму. Нововведення дозволяють зекономити час, сили і гроші. Досвід роботи на туристичному ринку, професіоналізм співробітників, надійність партнерів, широкий вибір готелів, високий сервіс і дійсно східна гостинність завжди до послуг клієнта. Під час проходження практики в ANEX Tour  наші студенти отримують величезний багаж практичних знань, умінь і навичок.

3. TEZ TOUR – високотехнологічний міжнародний туропертор. Профіль компанії – високоякісне обслуговування туристів. Професійно працюючи з великими потоками туристів і добре розбираючись у ситуації на туристичному ринку, компанія співпрацює з надійними авіакомпаніями і кращими готелями, організовує відпочинок туристів, виїзди на семінар чи конференцію, дитячий відпочинок, VIP-тури. Студентська молодь має можливість практикуватись не лише  в організації подорожей клієнтів (гостей), а й допомагати в організації різного виду заходів.

4. Coral Travel – туроператор володіє 20-річним професійним досвідом в сфері виїзного туризму і пропонує тільки високоякісний турпродукт. Туроператор організовує групові та індивідуальні FIT-тури на базі власних чартерних програм і регулярних рейсів, розвиває incentive-, congress-, спортивний та інші види туризму, а також активно займається продажем авіаквитків онлайн. Дуже приємно, що саме цей туроператор сприяє професійній реалізації студентів напряму «Туризм» ФГРіТБ ще з студентських років.

5. TUI Ukraine – провідна туристична компанія України, яка є частиною найбільшого міжнародного туристичного холдингу TUI Group, з більш ніж 40-літнім досвідом роботи. Компанію засновано в 2009 році на базі української компанії «Вояж Київ» і мережі туристичних агентств «Галопом по Європах». У 2013 році до складу компанії увійшов один з найсильніших туроператорів України – Turtess Travel, що забезпечило TUI лідерські позиції на українському ринку.

Студенти напряму «Туризм» Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури вдячні факультету та університету за можливість  професійного становлення та самореалізації.