Юлія Алєксєєва

Майбутнє туризму

На Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ завітала підприємець, громадський діяч, письменник, експерт туристичної індустрії, творець центру навчання фахівців з туризму «Корпоративний університет» та співзасновник туристичної компанії «ZABUGOR.COM» Юлія Алєксєєва.

У своєму майстер-класі спікер розповіла про перспективи туризму в Україні, помилки і недоліки туристичних компаній, як створити свій бізнес та що потрібно знати, щоб цікаво подорожувати.

«Наші мандрівки мають бути багаті на емоції, розваги, нові враження і відкриття. Це має бути не тільки фізичний відпочинок, але й духовний та емоціональний», – зауважила спікер.

На початку своєї розповіді гостя повідала, що випадково вступила до вишу за напрямом «Туризм», але вже потім це стало справою її життя.

Юлія Алєксєєва, керуючись власним досвідом, поділилася із КНУКіМівцям головними принципами успішної кар’єри, наголошуючи на тому, що 70% успіху – це вміння гарно говорити і слухати, налагоджувати контакти, вести переговори та правильно аргументувати свої думки.

Також Юлія зауважила, що на даний час в Україні немає дійсно хороших спеціалістів – туристичного журналіста, туристичного маркетолога, менеджера з туризму та погано розвинені шопінг-туризм і бізнес-туризм. Тому для майбутніх фахівців є великі можливості, щоб знайти свою нішу в якійсь із цих сфер та присвятити їй життя.

«Якщо ви не ставитиме для себе ціль бути кращими у чомусь, то нічого й не досягнете. Той хто здатен жертвувати чимось сьогодні, отримає сповна у майбутньому.

Відкриваючи свій бізнес, починайте все з нуля. Не вчіться в інших, моделюйте самостійно. Змінюйте матрицю під себе. Будьте сміливими та креативними», – акцентувала лектор.

Майстер-клас Юлії Алєксєєвої надихнув студентів-туризмознавців займатися улюбленою справою, працювати на результат і не боятися експериментувати.