Пилипів Вікторія Володимирівна

Пилипів Вікторія Володимирівна

Заступник декана, кандидат культурології, викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу. Магістр менеджменту готельно-ресторанного бізнесу.

InstagramFacebooke-mailyoutubeORCIDGoogle ScholarScopus IDWeb of Science

Викладає лекційні, семінарські, практичні заняття з дисциплін: «Організація готельного господарства». Основною сферою наукових інтересів є дослідження гостинності в культурному просторі. Основні положення та висновки наукових досліджень викладено в 24 одноосібних наукових працях, із яких 6 – у фахових виданнях України та 4 – у міжнародному.

Учасник науково-практичних конференцій, тренінгів, бізнес-семінарів, майстер-класів та круглих столів. Сертифікований учасник науково-практичної конференції «Современное социально-гуманитарное знание в России и за рубежом» (Пермь, 2013).

Користувач програмного забезпечення "Парус-підприємство 7.40" модулі "Ресторан" та "Готель" (Київ, 2016). Проходила стажування у Словаччині в загальному обсязі 48 годин в рамках І Міжнародної науково-практичної конференції "Економіко-культурологічне позиціонування України в світовому глобалізованому просторі" (Кошице, 2016).