Студентський парламент

Це справжня факультетська сім’я!

Студентський Парламент Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесувиконавчий орган студентського самоврядування, який обирається на конференції студентів. Так, щороку студенти-першокурсники поповнюють ряди студентського активу, відображаючи позицію молоді факультету в різних сферах освітньої діяльності колективу Університету культури.

Активісти Парламенту бізнес-факультету координують роботу всіх комітетів студентського самоврядування та беруть активну участь в організації та проведенні івентів, майстер-класів, лекторіїв, благодійних заходів на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, які покликані всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів.

Дивують своїм креативом активісти Студентського Парламенту і в режимі он-лайн. На дистанційних платформах організовуються засідання, факультетські зустрічі з керівництвом та он-лайн івенти.

Студентський Парламент Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу складається із Голови студентського парламенту, секретаря Голови студентського парламенту, заступників Голови, голів комітетів і активістів.

Студентський парламент КНУКіМ

Налічує студентське самоврядування три потужних комітети

1

EVENT

займається організацією дозвіллям студентів (організація і проведення систематичних розважальних та культурних заходів: виставок, вечорів, концертів, конкурсів, тощо). А також, прямих ефірів разом із студентами факультету, підтримує та розвиває таланти та креативні ідеї.
2

SOCIAL

основним завданням є комунікація та висвітлення усіх реалізованих подій на факультеті, робота з офіційним сайтом, написання тематичних статтей та публікація актуальних новин із життя студентства університету. А також, координує роботу спрямовану на формуванням серед студентів активної громадянської позиції, зокрема, волонтерського руху та благодійних проектів і спрямовує спільну роботу молоді університету.
3

MEDIA

це структурний підрозділ Студентського парламенту, який функціонує з метою подання інформації щодо подій, заходів та студентських активностей, які відбуваються на факультеті. Також, організовує інформаційне забезпечення і соціологічні опитування студентів, формує і підтримує єдиний інформаційний студентський простір.

Склад студентського парламенту

Студентський декан факультету: Агатіна Катерина Олегівна, (093) 342 14 12, Група: ГРТС-49

Заступник студентського декана: Черватюк Вікторія Миколаївна, (063) 191 85 05, Група: ГРТС-59

Голова EVENT-комітету: Буркут Олександр Ярославович, (050) 413 81 93, Група: ГРС-11

Голова SOCIAL-комітету: Борискіна Дар’я Костянтинівна, (063) 785 36 00, Група: Т-20

Голова MEDIA-комітету: Коноплянко Яна Вадимівна, (068) 030 55 09, Група: ГРС-10

Студенти Парламенту – це велика родина, наша #FGRITB_FAMILLY, яка об’єднує усіх однією великою ідеєю – залишити свій слід в історії Університету культури та реалізовувати цікаві проєкти для студентства, жити справжнім студентським життям та ділитися секретами з наступним поколінням бізнес-студентів.