Студентський парламент

Це справжня факультетська сім’я!

Студентський Парламент Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесувиконавчий орган студентського самоврядування, який обирається на конференції студентів. Так, щороку студенти-першокурсники поповнюють ряди студентського активу, відображаючи позицію молоді факультету в різних сферах освітньої діяльності колективу Університету культури.

Активісти Парламенту бізнес-факультету координують роботу всіх комітетів студентського самоврядування та беруть активну участь в організації та проведенні івентів, майстер-класів, лекторіїв, благодійних заходів на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, які покликані всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів.

Дивують своїм креативом активісти Студентського Парламенту і в режимі он-лайн. На дистанційних платформах організовуються засідання, факультетські зустрічі з керівництвом та он-лайн івенти.

Студентський Парламент Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу складається із Голови студентського парламенту, секретаря Голови студентського парламенту, заступників Голови, голів комітетів і активістів.

Студентський парламент КНУКіМ

Налічує студентське самоврядування три потужних комітети

1

EVENT

організація івентів і прямих ефірів разом із студентами факультету, таланти, креативні ідеї та їх реалізація;
2

MEDIA

розвиток і просування у всіх соціальних мережах бізнес-факультету, зйомки, фото сесії, тіктоки та піар;
3

INFORM

збір та обробка найактуальнішої інформації бізнес-сфери на інформаційних платформах, висвітлення життя факультету та активної діяльності комітетів парламенту.

Студенти Парламенту – це велика родина, наша #FGRITB_FAMILLY, яка об’єднує усіх однією великою ідеєю – залишити свій слід в історії Університету культури та реалізовувати цікаві проєкти для студентства, жити справжнім студентським життям та ділитися секретами з наступним поколінням бізнес-студентів.