Неіленко Сергій Михайлович

Неіленко Сергій Михайлович

Кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри.

InstagramFacebooke-mailORCIDGoogle ScholarScopus IDWeb of Science

У 2008 році закінчив магістратуру Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Технологія харчування».

З 2008 року працював асистентом кафедри технології та організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету.

З 2008 по 2011 рік навчався в аспірантурі Київського національного торговельно-економічного університету.

У 2013 році захистив дисертацію на тему: «Технологія радіозахисної дії» та здобув ступінь кандидата наук.

З 2013 року працював старшим викладачем кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв.

З 2015 по 2017 працював на посаді Demi chef de Partie у круїзній фірмі Princess Cruises. Стажування гідом у норвезькій компанії Uniktur.

З 2017 року працює на кафедрі готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв.

У вересні 2021 року отримав наукове звання Доцент.

Викладає дисципліни: «Кулінарна етнологія»; «Кулінарологія»; «Основи курортології»; «Управління якістю продукції готельно-ресторанного господарства».

Сфери інтересу: роботизація у сфері готельно-ресторанного бізнесу, SEO-процеси сайтів готельно-ресторанних закладів, тренди готельно-ресторанного бізнесу, універсальний дизайн в ресторанному бізнесі.