Оксана Приходько

5 книг для ладу у житті

Важливі книги, які розкривають питання життєвих пріоритетів, прокрастинації, мислення та цілепокладання від студентів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

+Ксенія Приходько

«Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо», Джейк Кнапп, Джон Зерацкі

У кожного є омріяне заняття, яке чекає «кращих часів»: написати книгу, прослухати освітній курс чи завести власний блог. Ця книга допоможе поставити основне завдання у фокус і навчить абстрагуватися від чинників, що відволікають.

«Прокрастинація», Джейн Б. Бурка, Ленора М. Юен

Авторки цієї книги розказують, як зрозуміти причини прокрастинації та навчитися не відкладати справи в довгий ящик. Їхні поради дійсно допомагають відслідковувати свої спроби втекти від завдання, що лякає.

«Коротко і по суті», Ґреґ Маккеон

Коротко і по суті — це одночасно і характеристика самої книги, і викладеного в ній алгоритму впорядкування свого життя. Вона допоможе заглянути у сутність важливих для вас речей, відсіяти все непотрібне і взятися до справді потрібних справ.

«Мислення швидке й повільне», Деніел Канеман

Книга, в якій автор розтлумачує різницю між інтуїтивним та усвідомленим мисленням і описує механізми прийняття людиною рішення. Якщо розібратися в цій темі, можна почати робити більш усвідомлені вибори.

«Творча впевненість. Як розкрити свiй потенцiал», Том Келлі, Девід Келлі

Креативний підхід та дизайн-мислення, про які розповідають автори, в сучасному світі цінуються у всіх сферах, починаючи з освіти та закінчуючи бізнесом. І чим сміливішим та впевненішим ви будете в своїх творчих експериментах, тим більше матимете шансів досягти успіху.