Новини

Будь завжди в курсі останніх новин та подій Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу!

Інвестуй гроші, щоб стати щасливішими: п‘ять порад

Як стати щасливою людиною? Конфуцій вважав, що у цьому – і є сенс життя, адже «людина народжена для щастя, як птаха для польоту». Не секрет, що для кожного рецепт, як стати щасливою людиною – свій...

ФГРіТБ: Онлайн-лекторій від Володимира Грігорі

Студенти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу ознайомились із специфікою столичної мережі ресторанів «Rest Emotion» та поспілкувались із її співвласником, відомим ресторатором Володимиром Грігорі.

Здоровий студентський лайфстайл

Із нетерпінням чекаєш, коли вже станеш студентом/кою, щоб зацінити всі приколи вільного життя? Ми тебе розуміємо! Але хочемо попередити, що починати турбуватися про себе та своє здоров'я варто вже зараз.

Незабаром ЗНО, реєструйся і вступай

Шановні наші, любі та неповторні абітурієнти-2021, Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу інформує по процедурі реєстрації на ЗНО тих, хто ще вагається або не встиг зареєструватися на тестування.

ФГРіТБ знає найпопулярніші кухні світу

Багато корисної інформації студенти отримують на навчальних заняттях із «Кулінарології» та «Кулінарної етнології». Студенти готові поділитися найулюбленішими стравами кухонь світу. Цікаво? Гортай далі!

Як навчитися визначати тренди?

Студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу знають як важливо бути тут і зараз. Тому дібрали декілька порад з тренвочінгу. Нотуйте та будьте в тренді!

Добірка сервісів, які допоможуть планувати ефективно

Самої лише дисципліни, сили волі та звички все планувати замало, аби стати ефективним менеджером. На допомогу в офісі або ж у навчанні прийдуть сервіси та додатки, щоденне використання яких зробить вашу роботу суттєво результативнішою.

Як змотивувати мозок запам'ятовувати прочитане?

Напевно, у вас була така ситуація: прочитав параграф, закрив підручник і усвідомив, що нічого не пам'ятаєш. Мозок як ніби вийшов попити кави, поки ти напружувався і читав. Що ж, давай розберемося, чому так сталося.

Тел.: +38 (093) 002-98-08

КОНСУЛЬТУЮТЬ: