Новини

Будь завжди в курсі останніх новин та подій Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу!

5 способів підготовки до бізнес-інтерв'ю

У швидкозростаючих компаніях, як-от технічні стартапи, потреба в додатковій робочій силі може виникнути за хвилину.

Добірка цікавих фактів про бізнес

Для більшості людей бізнес є щось позамежним, де рухаються величезні суми грошей, а шанси на успішне відкриття і просування власної справи мізерно малі.

Амбасадор смаку за глобальну гастрономію

Український шеф-кухар Юрій Ковриженко здобув топову кулінарну нагороду, дізналися цікаву інформацію студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Він отримав звання Амбасадор смаку за глобальну гастрономію.

Як провести вихідні з користю: поради успішних людей

Під час вихідних хочеться геть нічого не робити. Втім, це аж ніяк не наблизить вас до здійснення заповітних мрій. Тому наші цілеспрямовані бізнес-студенти підібрали для вас поради від успішних людей, які знають, як проводити вихідні з користю.

Привітання з Днем перемоги, з Днем пам’яті та примирення

ФГРІТБ пам’ятає!... Щира вдячність, пошана та низький уклін за героїчні вчинки, які здійснили наші предки в ім’я свободи, честі, Батьківщини! Це свято важливе для нашого народу й нашої історії. День перемоги – символ мужності та згуртованості заради вищої мети – спільної перемоги.

Онлайн практичні заняття для студентів-туризмознавців

Днями, під час Міжнародної науково-практичної онлайн конференції "Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації", що відбувалася на ФГРІТБ 08 квітня пані Анжела Савченко виступила з доповіддю "Просвітницька місія туризму"...

Де покататися на велосипеді в Києві - огляд класних локацій

Якщо ви любите досліджувати місто і насолоджуватися природою тільки в парі з велосипедом, то ця стаття для вас. Тому що студенти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу знайшли комфортні локації для їзди на велосипеді.

Квітуча Україна!

Ужгород вкрився цвітом 30 тисяч тюльпанів. Близько 30 тисяч тюльпанів зараз квітнуть в Ужгороді. Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу поспішає поділитися цікавою новиною.

Тел.: +38 (093) 002-98-08

КОНСУЛЬТУЮТЬ: