5 книг, які наблизять тебе до успіху

Студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу аналізують думки успішних людей. Так, за думкою Андрія Федоріва засновника рекламної агенції FEDORIV, він вважає, що потрібні книжки мають потрапляти до рук у правильний час. Має книги, які сильно вплинули свого часу. Якщо людина хоче бути підприємцем, то їй варто зазирнути до них — не забуваючи, що на світі існують ще YouTube і художня література.

+студенти

1. «Корпоративна релігія», Йєспер Кунде

Ця книга пояснює, як пов'язані культура компанії і зміцнення ринкової позиції. Автор порівнює організації з людьми. Кунде розповідає, чому неправильно наймати і цінувати людей тільки через їх навички: світогляд співробітників повинен відповідати духу компанії.

2. «Маркетингові війни», Джек Траут

Автори Ел Райс і Джек Траут беруть за основу працю Карла фон Клаузевіца «Про війну» й адаптують її для зовсім іншої, здавалося б, сфери. Це не просто їхня вигадка чи вдала метафора — це тонко помічена особливість функціонування маркетингу.

3. «Good to Great», Джим Колінз

Якщо ви відчуваєте, що до певного етапу піднімалися вгору, а вже кілька років пробуксовуєте на місці, то ця книжка — той червоний прапорець, який покаже, що ви робите не так і куди слід почати рухатися, щоб пробитися у вищу лігу бізнесу. Джим Коллінз пояснить, як вивести компанії, громадські і державні організації та установи з хорошого на величний рівень.

4. «Як подолати кризу управління», Іцхак Адізес

Іцхак Адізес аналізує різні стилі управління і визначає найважливіші помилки і прорахунки, яких припускаються керівники, а відтак надає практичні поради щодо принципів управління, які діють у реальному житті. Користуючись цими порадами, керівники можуть ефективно розв’язувати найскладніші завдання, ухвалювати рішення, добирати фахівців, планувати, організовувати, мотивувати та контролювати, що сприятиме успішному розвиткові бізнесу.

5. «Getting Things Done», Девід Аллен

Книжка Getting Thing Done розійшлася мільйонними накладами та стала однією з найвпливовіших книжок про бізнес своєї епохи й вершиною особистої організації.