Більше подорожей у Новому році

Думки про подорожі завжди викликають позитивні емоції. Ми відчуваємо необхідність в пізнанні світу й тягу до всього нового. Але чомусь відкладаємо це на потім, знаходячи тисячі виправдань – брак часу, грошей, погане самопочуття.

Студенти-туризмознавці як ніхто інший знає чому варто подорожувати і хочуть поділитися із вами своєю любов’ю до подорожей та причинами розпочати це робити саме зараз, а не чекати «кращих» часів.

+студенти

Навіщо потрібні подорожі?

Відсуваючи свої мрії на задній план, ми позбавляємо себе неймовірних можливостей. Настав час змінити свої погляди. Це не означає, що необхідно кидати все та вирушати в кругосвітню подорож. Але з'їздити на вихідні в інше місто – цілком реально. І знайдеться як мінімум десять причин, чому зробити це необхідно для себе в першу чергу:

1. Побачити красу світу

За своєю природою людина завжди прагне до різноманітних вражень. А що може подарувати їх більше, ніж подорож новими дивними місцями?

1. Відчути свободу

Саме під час подорожей ми можемо відкласти справи на потім, забути про поточні проблеми й побут, щоб сповна насолодитися свободою. А повернувшись з поїздки, подивитися на життя «свіжим поглядом».

1. Завести нові знайомства

Подорожуючи, ви обов'язково познайомитеся з новими людьми – будь то попутник в поїзді, власник будинку, в якому ви зупинитеся, продавець морозива або весела парочка за стіною. Несподівано для себе ви дізнаєтеся, скільки цікавих людей нас оточує. Неважливо, чи зустрінете ви їх коли-небудь ще, але обов'язково збережете в пам'яті їх дивовижні історії.

1. Надихнутися

Якщо з кожним днем ​​вас все більше поглинає буденність, в якій немає місця для нових ідей – час вирушати на пошуки натхнення. Подорожуючи, ви самі того не помічаючи, відкриєте в собі нові можливості та звільните простір для креативу.

1. Загартувати дух і тіло

Так, подорожі загартовують морально і фізично. Ви натрапите на несподівані труднощі, навчитеся швидко знаходити вихід з непередбачуваних ситуацій. До того ж попрацюєте над своїм тілом – будете багато ходити, вести активний спосіб життя і пристосовуватися до різних побутових умов.

1. Розширити горизонти

Саме подорожі допомагають подивитися на світ з іншого боку, відчути всю його багатогранність і різноманітність культури.

1. Стати щасливішими

Сплеск позитивних емоцій і внутрішнє відчуття свободи робить нас щасливішими. Але ж все це можна знайти в подорожах.

1. Знайти себе

Якщо ви відчуваєте спрагу до змін, махнути куди-небудь на пару днів – найкращий спосіб почати новий етап життя.

1. Розвіяти страхи

Подорожі змушують покинути зону комфорту. Адже спонтанність, непередбачуваність і ризик – їх невіддільна частина. Навіть мінімальна частка екстриму та авантюризму допоможе вам подолати страхи й позбутися комплексів.

1. Змінити обстановку

Вирушити в подорож на вихідні – найкращий спосіб змінити обстановку. Можна не розглядати це занадто глобально. Іноді, щоб поміняти оточення, досить усамітнитися в орендованій квартирі всього на пару днів.

Яка б не була мета вашої подорожі, шукайте позитивні емоції, виймайте корисний досвід і не бійтеся йти назустріч пригодам. Щиро сподіваємося, що нам вдалося вас надихнути і мотивувати.