Днями на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ відбувся інноваційний захід у форматі бінарної лекції-тренінгу на тему «Комунікативні туристичні практики в умовах воєнного стану та у повоєнний період в Україні», організований і проведений в рамках навчальної дисципліни «Комунікативний менеджмент у сфері туризму» для студентів 4 курсу спеціальності 242 «Туризм» професором кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Гаврилюк Аллою Михайлівною спільно з практичним психологом відділу у справах молоді Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, аспіранткою кафедри психології розвитку та консультування Логвись Ольгою Ярославівною.

+лекція

Структура та формат лекції фокусувалися на висвітленні гострих проблем сьогодення, в яких представлялись, як теоретичні, так і практичні аспекти адаптації вітчизняної сфери туризму до викликів воєнного стану, що мають актуальний психосоціальний вплив на поширення найновітніших моделей туристичних комунікацій. Обраний формат проведення лекції дозволив залучити максимальну кількість учасників від представників обох вишів до активної взаємодії.

Теоретичну частину лекції презентувала Гаврилюк Алла Михайлівна, зробивши наголос на важливості формування колективного туристичного досвіду, який формується учасниками комунікативної туристичної взаємодії в нових українських реаліях.

+лекція

Студенти 4 курсу спеціальності 242 «Туризм» Ростислав Вєлієв та Андріана Бандурко презентували особливості проведення безкоштовних екскурсій як новітніх туристичних практик в умовах воєнного стану в Києві, Львові, Ужгороді, Тернополі, інших містах України для різних категорій туристів, особливо, для внутрішньо переміщених громадян.

+лекція

Цікавим для присутніх видався відеоформат презентації досвіду новітньої комунікативної практики від професора Ужгородського національного університету Федора Федоровича Шандора, започатковану ним з місць проведення бойових дій на Харківщині, що зробила вченого і викладача мегапопулярним в Україні та за кордоном.

+лекція

Важливу частину лекції було присвячено роботі магістрантів кафедри психології та педагогіки Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка спеціальності «Психологія бізнесу та управління» Вікторії Гевко, Марини Роландо, Соломії Вершигори, Юлії Хомик та Костянтина Слюсаренка з присутніми, яку модерувала Логвись Ольга Ярославівна. Колеги презентували популярні і затребувані техніки формування та тренування «стресостійкості (резильєнтності)» як здатності подолання життєвих негараздів та стресових ситуацій в умовах воєнного стану.

+лекція

Наприкінці лекції Гаврилюк Алла Михайлівна презентувала авторське бачення розвитку сучасних туристичних трендів повоєнного періоду в Україні та спрогнозувала зростання внутрішьодержавної та міжнародної туристичної привабливості до Української держави як країни мужніх, незламних, хоробрих людей !

+лекція

За результатами проведеного заходу було вирішено поглиблювати науково-освітню та практико орієнтовану студентську та викладацьку академічну мобільність між КНУКіМ та ТНПУ.

З вірою у перемогу формуємо національний освітній простір – разом !