Будь справжньою бізнес-леді

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу навчається багато супер-крутих дівчат. Сьогодні, бізнес-студенти підготували інформацію щодо того, який вигляд має мати справжня бізнес-леді. Нумо, читати разом!

+бізнес-леді

Не дивлячись на те, що багато жінок зараз працюють в сфері бізнесу, вони абсолютно не знають, як варто виглядати діловій жінці.

Сьогодні ми поговоримо з вами про те, що, як не повинна виглядати жінка, яка вирішила стати бізнес-леді. І що необхідно зробити, щоб стати ближче до реальності і виглядати так, щоб вас поважали як клієнти, так і підлеглі, а не підсміювалися над вами і вашим стилем.

1) Не варто бути босом, будьте собою.

При всіх обмеженнях на роботі, ви повинні в першу чергу одягатися так, щоб вам було зручно. А в одязі суворого фасону, без натяків на індивідуальність молоді дівчата можуть легко «потонути» і стати сірими.

2) З крайності в крайності в стилі.

Пам`ятайте, щоб виглядати по-діловому немає необхідності закупорювати свій піджак на всі гудзики, не варто надягати під нього сорочку з високою горловиною і купувати спідницю до середини гомілки. Це крайнощі, так само як і джинси і майка з малюнками. Повинні бути визначені рамки, яких можна дотримуватися. Уточніть про дрес-коді, який існує на роботі, зверніть увагу, як одягаються інші молоді жінки в подібних організаціях.

3) Кольори ділового одягу.

Ні костюмів яскравих і світлих кольорів,ти вважаєш? Ти сильно помиляєшся, костюми не обмежуються тільки сірими і чорними тонами. Можна придбати яскравий діловий костюм, можна поєднати яскраві штани і більш консервативний піджак, або, навпаки, до чорних штанів підібрати піджак яскравого синього кольору з рукавом в три чверті з отложной яскравою підкладкою, наприклад, жовтого відтінку. Замість консервативного піджака можна купити бежевий кардиган з тонким яскравим поясом. Крім того, до простого ділового костюма можна надати яскравості за рахунок будь-якого яскравого елемента, наприклад, пояси або шарфа.

4) Free-friday.

Практично кожна організація йде на поступки своїм співробітникам і останній робочий день, в п`ятницю, надає «free-friday». Однак якщо ви прийдете в цей день в супер міні або рваних, але ультрамодних джинсах - ви перегне палицю. Цей день дан, тому що багато співробітників щотижня збираються разом, йдуть в кафе, розмовляють, так що їм хочеться виглядати вільніше, а не як клерки після трудового дня. Щоб одягнутися правильно на роботу в цей день і легко відправитися після цього на прогулянку або в кафе, вибирайте легку спідницю, замість плотной- жилет, жакет або кардіган замість піджака- замість стандартних сірих аксесуарів, надіньте щось яскраве і соковитих тонів. Так ви і діловитість підкреслите, і зможете потім спокійно відправитися розважитися.

5) Необхідність відмінності стилів, особливо класичного від ділового.

Якщо ви бізнес-леді, то виглядати варто так само. Але дуже складно відрізнити діловий стиль від класичного. Давайте розберемося з цим. Пам`ятайте, що класичний стиль в одязі створений для підкреслення в жінці її краси і жіночності. Тобто жінка в офісі в одязі класичного стилю виглядає більш вишуканіше, у неї приталена одяг, світлі кольори речей, що прикрашають аксесуари. Але це в розріз йде з діловим стилем, який створений не для краси, а для зручності жінка на роботі. Тут більш вільні лінії, щоб було зручно повертатися, рухатися і навіть бігати. Часто стилі плутають через загальних деталей - прикритих частин тіла, відсутності глибокого і середнього декольте, яскравості тощо. Щоб не помилитися у виборі одягу, при її примірці дивіться, чи буде вам зручно в ній піднятися кудись по сходах, чи зможете ви сісти навпочіпки, нагнутися - чи не викличе це у вас бажання втягнути живіт, щоб через облягає силуету не було видно живота.