Будь успішним у Новому Році

Будь успішним у Новому Році

Багато людей мріють бути успішними, але нічого для цього не роблять, бо думки про те, що потрібно докладати зусилля — лякають. Пам’ятайте, ніхто не зробить це за вас, тому якщо все ж хочете бути успішними, варто багато працювати та виробляти звички, які допомагатимуть у цьому.

+студентки

Організація. У це поняття входить планування, поставлення цілей та пріоритетів. Щоб чітко бачити, що вас чекає завтра, через тиждень або через рік, варто записувати свої плани. Можете скористатись нотатками, календарем або будь-якою зручною програмою. Організація – шлях до успіху.

Візуалізація бажань, віра в їх досягнення. Спробуйте візуалізувати мрію та будьте впевненими, що вона здійсниться. Відкиньте весь негатив, адже розум, у якому переважають позитивні емоції —середовище для розвитку віри, однієї із найсильніших відчуттів. Наполеон Гілл стверджує, що переконання, підкріплене зусиллями, веде до бажаного.

Самовдосконалення. Бізнесмени ніколи не припиняють свій особистісний розвиток. Вони опановують нові знання та відшліфовують навички протягом життя. Різні конференції, семінари, курси ніколи їх не залишають осторонь, адже що може бути цінніше, ніж вклад у себе, який обов’язково принесе ще більший прибуток у майбутньому. Уоррен Баффетт, один із найбагатших людей світу, вважає, що капітал треба вкладати у все, що покращує ваші вміння.

Сміливість у прийнятті рішень. Сьогодні як ніколи потрібно вміти швидко приймати рішення, щоб бути на висоті. Будь-яке зволікання, сумніви — і ви програли. Конкурентів багато, ідей також, тому залишиться на плаву той, хто придумає креативне рішення та без мудрування прийме його, навіть якщо воно виявиться неправильним. Успішні люди не бояться помилок, адже лише так можна отримати досвід і конструктивну критику, — вважає Ілон Маск, американський підприємець і мільярдер.

Уміння брати на себе відповідальність. Багато людей припиняють рухатись до цілі через страх брати на себе відповідальність. Звичайно, можна попросити про допомогу у друзів чи колег, але тоді ви залишитесь за бортом. Успішні люди ніколи не бояться брати на себе відповідальність, навіть якщо ідея буде програшна. Наприклад, Стівен Спілберг, американський кінорежисер, та Білл Гейтс, один із засновників Microsoft, попри невдачі досягли неабиякого успіху.

Ощадливість. Ця звичка не означає те, що бізнесмени скупі. Навпаки, вони готові вкладати гроші в саморозвиток, сім’ю, подорожі тощо. Але ці люди ніколи не будуть витрачати кошти на спонтанні речі, дорогий одяг чи будинок на острові, щоб позаздрили колеги та знайомі.

Підтримка емоційного здоров’я. У всіх буває емоційне вигорання. Воно може бути пов’язане зі стресом на роботі, певними конфліктами, внутрішніми хвилюваннями чи звичайною перевтомою. Як наслідок — знижена продуктивність, погане самопочуття тощо.

Ранній підйом. На перший погляд, проста, але дуже ефективна звичка. Звичайно, що легше прокинутись пізніше, але виспатись. Однак, якщо ми навчимось раніше засинати, то відчуття недосипу не буде. Навпаки, будемо бадьорі та зможемо зробити безліч дрібних справ.