День екскурсовода!

Днями студенти-туризмознавці Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, відзначали Всесвітній день екскурсовода. Професійне свято було започатковане у 1990 році Міжнародною федерацією екскурсоводів.

+екскурсовод

Історія туристичного супроводу має давнє коріння, адже подорожі завжди викликали у людей неабиякий інтерес. У сучасному світі туризм набув особливого сенсу, оскільки він дає можливість відчути себе частиною величезного світу, розширити кругозір, збагатитися інтелектуально та духовно, відпочити душею й тілом. Професія екскурсовода перетворилася на справжнє мистецтво, а професіонали екскурсійної справи – надзвичайно освіченні, всебічно розвинені люди, які володіють ґрунтовними знаннями, відмінними комунікативними навичками та ораторським талантом.

Команда бізнес-факультету вітає всіх фахівців туристичного супроводу з професійним святом! Дякуємо Вам за те, що з любов’ю та щирістю відкриваєте для гостей краю неймовірне природне та історико-культурне багатство Херсонщини. Бажаємо творчого натхнення, нових цікавих проєктів та моря задоволених й спраглих до вражень туристів!