День Святого Валентина в університеті культури

14 лютого в Київському університеті культури відсвяткували День всіх закоханих. Панувала справжня магія кохання – на вході до вишу всіх зустрічали чарівні Купідончики, які випромінювали любовні флюїди та налаштовували на романтичний настрій.

+студентки

Особливі моменти молодь фіксувала біля яскравої фотозони. Також на глядачів чекав концерт, який розпочався з танцювального інтро студентів факультету хореографічного мистецтва, після чого ведучі веселили жартами та проводили інтерактиви для учасників дійства. Шквал аплодисментів зібрав вокальний виступ талановитої Анастасії Савельєвої.

+студентки

Кожен факультет також окремо підготував святкову розважальну програму до Дня Святого Валентина з крутими конкурсами, подарунками, солодощами, шампанським, танцями, піснями, запальною музикою і сюрпризами.

+студентки

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу пройшла «Міжгалактична LOVE STORY» з презентацією на тему 14 лютого, поєднанням пар за знаками зодіаку, розіграшем солодких призів і переглядом романтичного фільму.

Насичено та незабутньо відзначили День Святого Валентина в Київському університеті культури! Студенти усіх факультетів відірвались на повну!