Добірка сервісів, які допоможуть планувати ефективно

Самої лише дисципліни, сили волі та звички все планувати замало, аби стати ефективним менеджером. На допомогу в офісі або ж у навчанні прийдуть сервіси та додатки, щоденне використання яких зробить вашу роботу суттєво результативнішою. Розповідаємо про них детальніше. Усе для вашої ультра продуктивності підготували студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

+сервіси для планування

RescueTime — автоматично відстежує час, витрачений на програми та сайти, і надсилає вам докладні звіти на основі вашої діяльності. Сервіс надає точну картину того, як ви провели свій день. Сервіс працює для Mac, PC, Android і Linux.

My Minutes — може допомогти вам залишатися сфокусованими на по-справжньому важливих завданнях протягом дня. Програма доступна лише для пристроїв iPhone.

OmniFocus — особистий менеджер завдань, який дозволяє створювати проекти та завдання та організовувати їх у списки. OmniFocus синхронізує всі дані між вашими пристроями і працює з iPhone, iPads, Mac та Apple Watch.