Думай позитивно – досягнеш багато

Позитивні думки, які допоможуть вам досягнути поставлених цілей.

Людські думки мають велику силу. Якщо вони негативні, то перешкоджатимуть у досягненні цілей, позитивні ж навпаки — мотивуватимуть діяти. Тому, якщо ви відчуваєте, що не можете себе мотивувати, перегляньте цей список позитивних думок, щоб підбадьорити себе. ФГРіТБ вірить в тебе!

+студенти

Ніколи не буває занадто пізно. Неважливо скільки вам років або скільки можливостей у вас було до цього, ніколи не пізно прийняти рішення і почати нове життя.

Ідеального часу не існує. Якщо ви чекаєте ідеального моменту — забудьте про це, тому що такого поняття просто не існує.

Немає ідеального плану. У вашому плані можуть бути недоліки, але вони є у кожному.

Поразки тимчасові. Якщо у вас щось не виходить — це добре, адже успіхи приходять після поразок.

Сьогодні — це все, що ви можете контролювати. Забудьте про те, що було вчора. Те, що відбувається сьогодні — набагато важливіше.

Дія — краще, ніж бездіяльність. Краще приймати неправильні рішення, аніж взагалі нічого не робити.

Досвід — це цінність. Навіть якщо щось не вийде так, як ви планували, ви все одно матимете досвід.

Немає проблеми, яка б не могла бути вирішеною.

«Я сам контролюю свою долю». Лише ви вирішуєте, ким вам бути.

А тепер мудрі слова від бізнес-студентів! Пам'ятайте, позитивне мислення — це не просто вислів, адже науково доведено, що воно поліпшує настрій, почуття та продуктивність. Позитивні думки допоможуть вам досягати цілей та будуть для вас мотивацією.