Фантастичні фільми для твоєї перезагрузки

Фантазія сценаристів не знає меж, проте реальність нерідко з легкістю обходить найзакрученіші сюжети.

Бізнес-студенти підготували добірку фільмів, які доведуть тобі, що реальність набагато крутіша за вигадку. Адже, ми впевнені, що фільми, автором в яких виступило саме життя, просто не можуть бути нудними і нецікавими.

+абітурієнти

1. Вуличний кіт на прізвисько Боб

Зворушлива історія вуличного музиканта, чиє життя змінилося завдяки звичайному рудому коту. Реальна казка про те, як любов і турбота про когось можуть докорінно змінити нашу власну долю. Фільм заснований на автобіографічній книзі Джеймса Боуена, а роль Боба виконує, на радість шанувальників, сам знаменитий кіт.

2. Вирок

У 1983 році Кенні Уотерс отримав довічний термін за вбивство. Незважаючи на свідчення свідків, сестра Кенні, Бетті, не повірила у винуватість брата і почала своє розслідування. Бетті, роль якої виконала оскароносна Хіларі Суонк, протягом 16 років намагалася знайти докази його невинності. І ось нарешті з’явилися технології, що допомагають розкривати справи за допомогою ДНК…

3. Темпл Грандін

Клер Дейнс, яка отримала за цю роль «Золотий глобус», грає Темпл Грандін – жінку-вченого, яка страждає на аутизм. Фільм, заснований на біографії міс Грандін, розповідає про те, як їй вдалося знайти місце в суспільстві і стати одним з найвідоміших в США вчених, що займаються сільськогосподарською діяльністю.

4. Чудо на Гудзоні

Чотириразовий володар «Оскара» Клінт Іствуд зняв фільм, що розповідає про льотчика Чеслі «Саллі» Салленбергеру і про те, як йому вдалося посадити «Боїнг» прямо на води річки Гудзон 15 січня 2009 року. У ролі героїчного пілота, який врятував 155 життів, – Том Хенкс.

5. Невидима сторона

Драма, заснована на справжньої історії гравця в американський футбол Майкла Оера, який народився в неблагополучній сім’ї. Після декількох років, проведених на вулиці і в прийомних сім’ях, Майкл потрапляє під опіку подружжя Туї. Завдяки їхній підтримці він починає грати за шкільну команду і досягає значних успіхів. Фільм про любов, співчуття і підтримку, здатних творити чудеса.

6. Ми купили зоопарк

Бенджамін Мі, нещодавно втратив дружину і залишився один з двома дітьми, шукає новий будинок, де сім’я могла б почати життя з чистого аркуша. Його дочка знаходить оголошення про продаж будинку, який ідеально підходить до їхніх вимог. Приїхавши на місце, сім’я Мі дізнається, що до будинку їх мрії додається зоопарк, закритий кілька років тому.

7. Гра на зниження

Фільм розповідає про декількох фінансових інвесторів, які зуміли передбачити світову економічну кризу 2008 року і які заробили на ньому величезні статки. Стрічка отримала відмінні відгуки не тільки завдяки чудовій акторській грі, але і за поєднання художніх достоїнств і правдивого пояснення причин світової фінансової кризи.

Приємного перегляду!