ФГРіТБ усе про пробне ЗНО

ФГРіТБ усе про пробне ЗНО

Абітурієнте-2021, твій Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу вітає тебе! Зберігай спокій та вір у власні сили, адже пробне ЗНО вже зовсім близько – ми вже тримаємо кулачки за тебе! 10 квітня 2021 року – тестування з усіх навчальних предметів.

+пробне ЗНО

Окрім участі в пробному ЗНО з одного із навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого ввести свої відповіді до спеціального сервісу визначення результатів.

Для допуску до пункту тестування учасник пробного ЗНО повинен пред’явити:

  1. паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу;
  2. запрошення для участі в пробному ЗНО-2021.

Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом чорного кольору та пляшку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові / кожній учасниці, починаючи з 10 квітня 2021 року, потрібно ввести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

Результати пробного ЗНО* для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО 16 квітня 2021 року.

Правильні відповіді до завдань пробного тестування буде оприлюднено 12 квітня 2021 року.