ФГРіТБ знає найпопулярніші кухні світу

ФГРіТБ знає найпопулярніші кухні світу

Багато корисної інформації студенти отримують на навчальних заняттях із «Кулінарології» та «Кулінарної етнології». Студенти готові поділитися найулюбленішими стравами кухонь світу. Цікаво? Гортай далі!

+кухні світу

У світі існує величезна безліч найрізноманітніших кухонь, в кожній країні є свої неповторні особливості. Італійські піцу та пасту вважають чи не найпопулярнішою. Британська компанія YouGov оприлюднила результати дослідження найпопулярніших в світі кухонь. Як з'ясувалося, найулюбленішими стравами є італійські піца і паста.

У даному дослідженні взяли участь 25000 чоловік з 24 країн і регіонів світу. Піца і паста стали найпопулярнішими стравами в світі, ступінь їх популярності досягає. На другому місці знаходиться китайська кухня. Популярність китайських страв становить 78%.

Третє місце займає Японія 71%.

Четверте місце ділять французька і тайська кухні 70%.

У доповіді говориться, що найбільш «нелюбимими» були визнані перуанська і фінська кухні, їх популярність складає всього 32%.  Крім того, філіппінські страви також не особливо приваблюють людей (36%). Страви Саудівської Аравії, поряд з філіппінськими, любить лише 36% опитаних.