ФГРіТБ знає найпопулярніші кухні світу

Багато корисної інформації студенти отримують на навчальних заняттях із «Кулінарології» та «Кулінарної етнології». Студенти готові поділитися найулюбленішими стравами кухонь світу. Цікаво? Гортай далі!

+кухні світу

У світі існує величезна безліч найрізноманітніших кухонь, в кожній країні є свої неповторні особливості. Італійські піцу та пасту вважають чи не найпопулярнішою. Британська компанія YouGov оприлюднила результати дослідження найпопулярніших в світі кухонь. Як з'ясувалося, найулюбленішими стравами є італійські піца і паста.

У даному дослідженні взяли участь 25000 чоловік з 24 країн і регіонів світу. Піца і паста стали найпопулярнішими стравами в світі, ступінь їх популярності досягає. На другому місці знаходиться китайська кухня. Популярність китайських страв становить 78%.

Третє місце займає Японія 71%.

Четверте місце ділять французька і тайська кухні 70%.

У доповіді говориться, що найбільш «нелюбимими» були визнані перуанська і фінська кухні, їх популярність складає всього 32%.  Крім того, філіппінські страви також не особливо приваблюють людей (36%). Страви Саудівської Аравії, поряд з філіппінськими, любить лише 36% опитаних.