Фінанси майбутнього

Фінанси майбутнього

Студенти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу підготували цікавезне інфо, про фінанси майбутнього!

+фінанси майбутнього

Штучний інтелект та машинне навчання для систем кібербезпеки. Платіжні сервіси, які використовують антифрод-системи на основі штучного інтелекту та машинного навчання, вчасно відстежують та блокують підозрілі чи небезпечні транзакції, обробляють набагато більше даних за період часу, ніж звичайні програми чи тим більше люди. Це допомагає ефективно запобігати більшій частині шахрайських транзакцій.

Процесинг криптовалют. Людей, які хочуть оплатити товари або послуги в інтернеті за допомогою того ж біткоїну, стає дедалі більше. А ось компаній, які приймають платежі у криптовалютах, досі не так багато. Хоча такий спосіб розрахунків допомагає не лише масштабувати бізнес у нових країнах, а й збільшити обіг за рахунок прискорення транзакцій та відсутності спірних ситуацій.

Токенізація

У сфері інтернет-платежів токени замінюють дані платіжних карток, забезпечуючи безпечний обмін цими даними у мережі. Токенізація гарантує, що фактичні дані кредитних карток ніколи не будуть перебувати в пам'яті пристрою або в будь-якій іншій системі на стороні продавця.