«Гра в кальмара»

Найпопулярніша дорама за останні 10 днів

Зараз вона є всюди навіть на просторах тік ток

Студенти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу не лишили без уваги цей серіал.

«Гра в кальмара» — південнокорейський вебсеріал в жанрі виживання, пригодницького бойовика, трилера і драми.

Режисером і автором сценарію став Гван Дон-хьок. Серіал, що складається з дев'яти епізодів, оповідає про групу людей, яким потрібні гроші. Вони приймають дивне запрошення взяти участь у дитячих іграх.

+гра в кальмара

Про що серіал «Гра в кальмара»:

47-річний Сон Гі-Хун, залежний від азартних ігор, живе на доходи своєї хворої матері. Через його пристрасті до азартних ігор і невимушеного відношення до грошей він виявився у фінансовій ямі, і не може отримати опіку над своєю дочкою Га-Ен. Коли кредитори загрожують Сону фізичною розправою, якщо чоловік не поверне гроші до кінця місяця, загадковий незнайомець пропонує йому взяти участь в секретній грі на виживання. 456 учасникам треба буде вести боротьбу за солідний грошовий приз, граючи в дитячі ігри...