Ідеї, які змінюють життя на краще

Книги Робіна Шарми займають гідне місце в бібліотеках топменеджерів міжнародних компаній, політичних лідерів, видатних спортсменів і знаменитостей світового масштабу. Така популярність абсолютно виправдана, оскільки автор у своїх творах дає реальні та дієві поради, застосувавши які, читач може відразу побачити якісні зміни в житті. Студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу підготували для вас добірку основних ідей Робіна Шарми, які, на наш погляд, заслуговують на особливу увагу:

+Книги Робіна Шарми
1. Починайте день з хорошого

В основі будь-якого продуктивного дня лежить правильно розпочатий ранок. Усі успішні люди мають загальну звичку: вони починають свій день дуже рано, присвячуючи перші години після пробудження справам, які приносять їм задоволення. Починайте свій ранок з подяки життю за все, що маєте. Наповнивши свій ранок позитивними моментами, ви гарантуєте собі гарний настрій на весь день, це підвищить вашу продуктивність і якість життя.

2. Вчіться керувати часом

Час — найдорожчий ресурс, яким володіє людина. Без вміння управляти цим важливим компонентом нашого життя — процес досягнення мети значно ускладнюється. Робін Шарма закликає читачів планувати свій день, грамотно розподіляючи час не тільки на робочі завдання, але й на саморозвиток і відпочинок з близькими людьми.

3. Концентруйтеся на головному

У сучасному світі інтернет і засоби комунікації можуть бути не тільки незамінними помічниками, а й деструктивними звичками, які пожирають час, впливають на настрій і знижують продуктивність протягом дня. Будь-який інформаційний шум, яким ми себе оточуємо, знижує нашу ефективність в рази і призводить до швидкої стомлюваності. Саме тому Робін Шарма закликає тренувати вміння зосереджуватися на головному, не відволікаючись на дрібниці. Зберігаючи концентрацію протягом довгого часу, ви зможете прийти до своїх цілей в коротший термін.

4. Вкладайтеся в інших

Всі відомі підприємці, які побудували свій бізнес з нуля, рано чи пізно приходять до висновку, що в житті важливий баланс: «брати-віддавати». Чим успішнішою і багатшою стає людина, тим більше сил, часу, енергії вона мусить віддавати світу. Благодійність в будь-якому її прояві — ключ до успіху.

5. Зберігайте рівновагу

Часто емоції беруть гору над розумом, в результаті чого ми втрачаємо об'єктивність в прийнятті рішень. Це, в свою чергу, призводить нас до необдуманих вчинків, які можуть негативно позначитися на відносинах з оточуючими і якості життя в цілому. Зробіть контроль над емоціями своєю звичкою, і вам більше не доведеться шкодувати про необдумані вчинки.