Книжковий нон-фікшн новинок

Книжковий нон-фікшн новинок

Студенти бізнес-факультету знають, що книжка – кращий подарунок, саме тому підготували для вас добірку крутих книжкових новинок. Буде що дарувати рідним, друзям і собі улюбленим на свята, адже цікавої література вийшло багато.

+студенти

«Кар‘єра без драм і травм» — книжка засновниці та СЕО Happy Monday Анни Мазур та редакторки Насті Пасенко — про те, як розібратися в собі, розвиватися кар’єрно та почуватися щасливішими в роботі.

«Нові стоїки. 52 уроки для наповненого життя» — справжній практичний посібник зі змін свого життя на краще, розрахований на цілий рік. Автори Массімо Пільюччі та Грегорі Лопес не просто пояснюють принципи стоїцизму, — а ще й дають конкретні вправи, які допоможуть звільнитися від тягаря психологічної напруги, усвідомити внутрішню силу та почати насолоджуватися моментом.

«101 спосіб впоратися з тривогою, страхом і панічними атаками» — авторка Таня Пітерсон пропонує ефективні та перевірені способи, що знизять рівень тривожності і допоможуть відновити контроль над власним життям. Це і дихання, і візуалізації, і запитання для фрірайтингу, і спроби домовитися з думками. Аж 101 спосіб виставити свою тривогу за двері — а це половина шляху до щасливого життя.

«Ми такі задовбані. Перевірений спосіб подолати вигорання й відновити енергію» — докторка Емі Шах, спираючись на власний досвід, описує програму, яка допоможе відновити рівень енергії і стати здоровішою. Вона обіцяє, що дотримуючись її системи й порад, уже за два тижні ви помітите зрушення в ліпший бік. А через три тижні почуватиметеся зовсім іншою

«Дизайн-мисленнєве життя. Практичний посібник» — практичний посібник призначений для всіх, хто хоче мати щасливе та радісне майбутнє, хто хоче ініціювати зміни шляхом самовдосконалення та має сміливість думати, діяти й активно використовувати свої можливості. Якщо ви хочете змінити свою кар’єру, сформувати здоровіші та міцніші стосунки або спланувати наступні етапи свого життя, ця книга доктора філософії й викладача дизайн-мислення Майкла Льюріка підкаже вам, як саме цього можна досягнути.

«Tiny Habits. Крихітні звички, які змінюють життя» — розвиток корисних звичок і створення позитивних змін може бути простим, якщо ви оберете правильний підхід: систему, засновану на тому, як справді працює психологія людини. Книга Браяна Джефрі Фоґґа каже «прощавай» усім тривогам, що супроводжують зміни, і — що важливіше — показує, як легко і з усмішкою можна подолати прірву (хай яку велику) між тим, хто ви є зараз, і тим, ким бажаєте стати.

«Вміти все: чому універсальність перемагає спеціалізацію» — Вузька спеціалізація нині є радше винятком, аніж правилом, тому, щоб стати успішним, потрібно мати знання з кількох різних сфер, замість заглиблюватися в одну. Автор книжки Девід Епштейн дослідив історії найкращих світових спортсменів, митців, винахідників та науковців і дійшов висновку: гнучкість та розмаїтий досвід — ключ до справжніх досягнень.