Кураторський привіт!

Зустріч із кураторами на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу університету культури! Новий навчальний рік для студентів 2, 3, 4 та 6 курсу розпочався з 01 вересня. Цьогоріч усе по-новому, усе інакше, але на ФГРІТБ сталим залишається професіоналізм та атмосфера, яка сприяє розвитку та зростанню молоді. Дружня родина бізнес-факультету завжди на зв’язку, будь-то в університеті, будь-то онлайн.

Перша кураторська у новому навчальному 2022-2023 році відбулася онлайн. Студенти та куратори обговорювали організаційні питання та отримували зворотній зв’язок. Завжди приємно, коли тебе чують і коли шанують твою думку та підтримують.

+зустріч онлайн

Куратори познайомили студентів з тонкощами навчально-виховного процесу цього року,  особливостями роботи в онлайн-режимі навчання, дали настанови. Обов'язково проговорили про правила безпеки та поводження під час «Повітряної тривоги». Кожен із нетерпіння чекає та робить усе можливе задля Перемоги!

+зустріч онлайн

Бажаємо нашим бізнес-студентам свої студентські роки провести цікаво, з користю та насичено, а куратори як найближчі друзі та наставники завжди допомагатимуть та сприятимуть цьому.