Майстер-клас від СЕО рекрутингової агенції Romaniuk Consulting Євгенія Романюка

Майстер-клас від СЕО рекрутингової агенції Romaniuk Consulting Євгенія Романюка

Чергова захоплива зустріч відбулась 16 березня 2023 року в рамках проєкту «Практика» в умовах воєнного стану на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Проведено майстер-клас від СЕО рекрутингової агенції Romaniuk Consulting Євгенія Романюка на тему: «Як оцінити попит і пропозицію та заробітну плату вакансій». На цьому воркшопі спікер провів аналіз резюме здобувачів освіти та надав корисні поради щодо їх покращення.

+майстер-клас Євгенія Романюка
+майстер-клас Євгенія Романюка

Спікер розповів про важливість дослідження ринку праці і показав як проводити аналіз вакансій. Євгеній надав кожному з учасників воркшопу особисті поради щодо покращення їх резюме. Він вказав на сильні сторони та надав конкретні поради щодо виправлення слабких місць. Він звернув увагу на важливі елементи, такі як заголовок, розміщення і формат фото, як варто вказувати досвід роботи, власні навички та результати освіти та вказав на важливість представлення соціальних мереж та власного портфоліо. Він також порадив звернути увагу на правильність оформлення, грамотність та зрозумілість написання елементів резюме, використовуючи відповідну термінологію.

+майстер-клас Євгенія Романюка
+майстер-клас Євгенія Романюка

Також Євгеній дав кілька корисних порад щодо того, як адаптувати резюме до конкретної посади, використовуючи ключові слова та фрази, які зазначені у вакансії. Спікер звернув увагу на важливість підтримання актуальності та оновлення резюме, щоб воно завжди відображало поточні досягнення та навички.

+Ксенія Приходько
+майстер-клас Євгенія Романюка

Учасники були задоволені корисними порадами та зауважили, що вони зможуть зробити свої резюме більш ефективними завдяки проведеного воркшопу. Дякуємо керівництву факультету Ігорю Комарніцькому і Ксенії Приходько за організацію майстер-класу та спікеру Євгенію Романюку за його професіоналізм та прискіпливу увагу та пропозиції щодо резюме здобувачів.