Міста під Києвом, куди варто поїхати цією зимою

Зима – це ідеальний час для відпочинку всією сім’єю та занять активними видами спорту. Якщо ви проживаєте в Києві, або неподалік від столиці, знайти місце для катання на лижах, санчатах чи ковзанах, або ж просто прогулянок, зовсім не складно.

Студенти туризмознавці підготували добірку з 12 місць під Києвом, куди варто поїхати на вихідні цієї зими — круто відпочити можна й без закордонних курортів.

+студенти

Буки

У селі Буки розташований ландшафтний парк, який точно варто відвідати взимку. Тут ви зможете знайти величезний фонтан, який до реконструкції знаходився на Майдані Незалежності, величний маєток, який належав проектувальнику парку, та навіть невеликий зоопарк. Також ви зможете прогулятися «Алеєю казок», обабіч якої стоять дивовижні фігури вигаданих персонажів.

Радомишль

У Радомишлі ви зможете помилуватися мальовничими засніженими краєвидами. Тут є справжній замок-музей, розташований на гранітній скелі посеред лісу. Також у вас буде можливість пройтися зимовим лісом уздовж замерзлого озера. Якщо ви замерзнете чи зголоднієте – для туристів у Радомишлі працюють кафе, ресторани та навіть готелі.

Глібівка

Село Глібівка знаходиться посеред мальовничого пейзажу неподалік від Вишгорода. Це ідеальне місце, щоб провести новорічні канікули разом з рідними чи друзями. Поруч знаходиться Київське море, а з іншого боку село оточує сосновий ліс, прогулюючись по якому ви зможете подихати свіжим повітрям з ароматом хвої. У Глібівці ви зможете винайняти один з затишних дерев’яних будиночків у заміському комплексі.

Парк «Київська Русь»

Парк «Київська Русь» знаходиться у селі Копачів, всього за 60 км від столиці. Туристи можуть відвідати унікальний історичний комплекс впродовж усього року, та в зимовий період тут найбільш цікаво. Адже саме взимку тут проводяться різноманітні театралізовані дійства та відтворюються різні історичні події. А ще ви зможете покататися на санчатах, запряжених кіньми, постріляти з лука та спробувати смачні страви у місцевому ресторані.

Етнічний комплекс «Українське село»

Під Києвом розташований комплекс «Українське село», який вражає своєю атмосферою та колоритом. Гуляючи по території «Українського села» ви зможете помилуватися аутентичними хатками з різних регіонів нашої країни. В хатках повністю збережений старовинний інтер’єр – вишиті рушники, предмети побуту, печі. А ще ви можете сходити в невеликий зоопарк, скуштувати смаколики в ресторані та попаритися у сауні.

У цих містах можна відмінно відпочити та зробити чудові фото на згадку.